Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nagyon a tesi tanárom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nagyon a tesi tanárom. Olyan jó nő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

26 éves, csinos, szép az arca, tetszik mindenhogy. Kár hogy nem fiatalabb egy kicsit. Tesin szokta velünk csinálni a dolgokat, amikor behajol előttem és látom a seggét az a halálom. Annyira megdugnám. Nem qvàskodni szokott. Jófej szoktam vele lenni és szeret is de nem merek odamenni hozzá mert úgy se lenne semmi. Mit csináljak?

18/F


2013. jan. 28. 07:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

26 évesen még elég fiatal a punci, ilyenkor még a lányok bőven az idősebb palikat kergetik, attól izgulnak. A kis taknyok még ilyenkor nem hozzák lázba őket. Ha 40 es volna, te meg harmincas, akkor több esélyed volna. Most még nem.

Ezt a nőt olyan 30 as kanok lőcsölik szerintem, most ez lehet az ideálja, több mint valószínű.

2013. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet róla!
2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.... El jött velünk évvégi kirándulásra ittunk, és egy haverom meg durrantotta, szóval hajrá, nem lehetetlen az :)
2013. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak ügyesen. :)
2013. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én tudnék mit csinálni :DD
2013. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
uhhh ismerős sztori nekem is nagyon dögös volt a tesi tanárom nagyon tetszett nekem és egyszer amikor helyetesített az ölembe ült úgy állt a farkam mint az állat lehet megérezte nem tom de éretségi után meg is kúrtam
2013. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!