Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam a pasimnak utólag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a pasimnak utólag, hogy miért jöttem vele össze?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt. Általában mindenki furán szokott ránk nézni, ő olyan "kocka-típus" külsőre, engem meg általában jó csajnak tartanak. Ez most nem fényezés, persze nem tetszek mindenkinek és a szépség szubjektív, de általában ilyenek a visszajelzések. Szóval fél éve vagyunk együtt. Úgy indult, hogy én eléggé magam alatt voltam, mert szakítottam az előző barátommal és utána közös baráti társaság révén megismerkedtem vele. Vicces volt, jó humorú, és kezdettől rajongással volt felém. Nekem imponált, hogy tök jókat beszélgetek vele, de csak barátként tekintettem rá. Kb 3 hónap facebookozás és hétvégenként együtt bulizás után megkérdezte, hogy nem akarok-e többet. Nem válaszoltam semmit a szórakozóhelyen, de otthon gondolkoztam sokat rajta. Féltem, hogy elveszítem, mint barátot és nagyon szarul hangzik, de úgy voltam vele, hogy ő nem fog átverni, megbecsül majd.(Az előző pasim durván megalázott, megcsalt) Így mentem neki a kapcsolatnak, baráti érzelmekkel. Ő azóta is a tenyerén hordoz, és én is halálosan beleszerettem, lehengerlő a személyisége. Mégis bennem van egy kis rossz érzés, mert sose mondtam el ezt neki, mikor igent mondtam azt is hozzátettem, hogy én is így érzek iránta, pedig semmi komolyat nem akartam. Bevalljam neki, vagy utólag ne bolygassam, mert lerombolja az önbecsülését? Ti mit tennétek?

L/20


2013. jan. 27. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó. Én meg nagyon is örülnék, ha ilyet mondana. És akkor? Te döntötted el mi a jó nekem? Közünk nincs a kérdező magánügyeiben akkor kezeljük úgy is. Ne egyoldalú legyen, mert az már beleszólás. Igen én örülnék és ezzel nem hazudtam. Nem vagyunk egyformák.
2013. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-eske, nem tudom, min kaptad fel a vizet, feltettek itt egy konkrét kérdést amiről kifejtettem a véleményemet, hogy én nem hiszem, hogy egy ilyen vallomásnak örülne a kérdező párja és hogy szerintem az ilyesmit felesleges bolygatni. Ha nem tetszik, ne olvasd! A kérdező majd elolvass a véleményeket és úgy dönt, ahogy akar. Arról meg, hogy neked mi a jó meg egy hangyaf..sznyit sem mondtam, mert nem is érdekel, nem is tudom, honnan veszed. Ennyi. :)
2013. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem kaptam fel a vizet. Én is épp úgy fejtettem ki véleményem mint te. Szóval, ha úgy tűnik, hogy felkaptam a vizet akkor éppen te is, de tévedés. Halálosan nyugodt vagyok:) Csak nem értek egyet.
2013. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira beléd van zuhanva, szerintem nem sokat számítana már, bár lehet megingana kicsit a bizalma a mostani érzelmeiddel kapcsolatban. Szóval szerintem ne mondd el neki.
2013. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
vannak dolgok amiket jobb ha a sírba viszel..ez is ilyen...
2013. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha szeret, akkor nem lesz belőle probléma.
2014. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Penny?:D
2014. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!