Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam a pasimnak utólag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a pasimnak utólag, hogy miért jöttem vele össze?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt. Általában mindenki furán szokott ránk nézni, ő olyan "kocka-típus" külsőre, engem meg általában jó csajnak tartanak. Ez most nem fényezés, persze nem tetszek mindenkinek és a szépség szubjektív, de általában ilyenek a visszajelzések. Szóval fél éve vagyunk együtt. Úgy indult, hogy én eléggé magam alatt voltam, mert szakítottam az előző barátommal és utána közös baráti társaság révén megismerkedtem vele. Vicces volt, jó humorú, és kezdettől rajongással volt felém. Nekem imponált, hogy tök jókat beszélgetek vele, de csak barátként tekintettem rá. Kb 3 hónap facebookozás és hétvégenként együtt bulizás után megkérdezte, hogy nem akarok-e többet. Nem válaszoltam semmit a szórakozóhelyen, de otthon gondolkoztam sokat rajta. Féltem, hogy elveszítem, mint barátot és nagyon szarul hangzik, de úgy voltam vele, hogy ő nem fog átverni, megbecsül majd.(Az előző pasim durván megalázott, megcsalt) Így mentem neki a kapcsolatnak, baráti érzelmekkel. Ő azóta is a tenyerén hordoz, és én is halálosan beleszerettem, lehengerlő a személyisége. Mégis bennem van egy kis rossz érzés, mert sose mondtam el ezt neki, mikor igent mondtam azt is hozzátettem, hogy én is így érzek iránta, pedig semmi komolyat nem akartam. Bevalljam neki, vagy utólag ne bolygassam, mert lerombolja az önbecsülését? Ti mit tennétek?

L/20


2013. jan. 27. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
most jól megvagytok és ez a lényeg. sztem ne hozd fel a témát.
2013. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne mond el neki. Ez nagyon súlyos :S Én inkább a boldog tudatlanságot választanám. 22/F
2013. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem felesleges, lehet ,hogy te magadról nagy terhet vennél le, de ő lehet elkezdene azon gondolkozni ,hogy mi van ha még most is úgy gondolod. Ha most szereted és ő is téged, akkor szerintem ez bőven elég mindenre.
2013. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki, mert önbizalma nulla lesz, de az qrva élet, hogy én ismerlek.:D
2013. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindegy mit döntesz. Az se baj, ha elmondod és az sem, hogyha nem mondod el. Ha elmondod akkor neked lesz jobb és én inkább efelé hajlanék, de te tudod. Döntsd el te magad.
2013. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondd el neki,l meg utólag már nem tök mindegy??
2013. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el. Ez már lényegtelen és nem is esne jól neki.
2013. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A lényeg a jelen,ne bolygasd a múltat feleslegesen!
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elmondja se gond. Nem fog emiatt szakítani vele és lehet ő is örülne neki. Hisz a belseje miatt jött össze vagyis ez jó. Emiatt sértődne meg? Nem gond elmondani se.
2013. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy örülne neki. Nem arról van szó, hogy a kérdező azért jött össze a párjával, mert a belső értékei miatt beleszeretett, hanem azért, mert jó embernek tartotta, de csak barátságot érzett iránta, ráadásul ha jól értelmezem, még azt is füllentette az elején, hogy ő is többet érez, pedig erről szó sem volt.

Ezért jobb már ezt nem bolygatni, de már nem is ez számít.

2013. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!