Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek kényszert arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek kényszert arra, hogy pénzt adjak egy idegen lánynak a semmiért? 18/F

Figyelt kérdés
Az előző évben majdnem 100 ezer forintot adtam egy lánynak, akivel összesen beszéltem vagy két szót, és ez jó érzéssel tölt el. Nem tudom mit tegyek, hogy ne érezzek ilyesfajta késztetést, a pénzem pedig megmaradjon.

2013. jan. 19. 20:30
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatnál. 111ezer forintért kinéztem magamnak egy fasza kis BC.RICH gityót.
2014. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Én is szívesen támogatok olyat, akit megbízhatónak tartok, de valami apróságot azért kérek cserébe.
2014. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
mennyi pénzéhes lotyó. ne sül le a pofátokról a bőr?hogy megjelentek a kis zsiványok mi skacok? tiszta vicc.
2014. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatsz. Ha híres gitárosleszek akkor majd szétkülrtölöm hogy Te istápoltál és hogy vettél nekem egy gitárt. [link] Ez lenne az. 300000Ft-tal kéne kisegítened. Meg akkor még egy új erősítő is jól jönne :)
2014. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Látom még régebben is válaszoltam. De ez az új BC.RICH ez jobb :D
2014. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönne rosszul egy kis pénz.. :-D

Az nem rossz ötlet, ha együtt vennétek valamit belőle pl.ruhát, mint előbbre írta valaki.

2014. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Én is kérek. :D
2014. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nekem 20k elég lesz. Köszi! :D
2014. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Egy csinos lány engem is kihasználhatna így.
2014. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Csak hogy világos legyen....

Akkor adsz pénzt valakinek amikor odajön hozzád, hogy segítsed ki vagy akkor is ha éppen megy Vele szembe az utcán és odanyomod a kezébe?

Ha a második akkor beteges...ha az első akkor túl jó szíved van!!!

Volt már precedens, hogy egy lány elhagyta a tárcáját egy szórakozóhelyen és Tőlem kért segítséget....kifizettem a TAXI-ját,mert elhittem amit mondott, de pénzt soha nem adtam volna a kezébe.

37F

2015. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!