Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek kényszert arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek kényszert arra, hogy pénzt adjak egy idegen lánynak a semmiért? 18/F

Figyelt kérdés
Az előző évben majdnem 100 ezer forintot adtam egy lánynak, akivel összesen beszéltem vagy két szót, és ez jó érzéssel tölt el. Nem tudom mit tegyek, hogy ne érezzek ilyesfajta késztetést, a pénzem pedig megmaradjon.

2013. jan. 19. 20:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy betegseg ala Dr. House
2014. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy !
2014. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Na gyere beszélgessünk tudod kéne pár könyv nekem XDDD
2014. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Én is szívesen támogatnék lányt, ha értelmesre akarná költeni vagy rá van szorulva. Bár valami apróságot azért kérnék cserébe (nem "olyat" :D ).


Kérj te is valamit cserébe, ha megoldható. Vagy legalább menjetek el abból a pénzből együtt valahova enni, vegyetek közösen ruhát mindkettőtöknek, az még jó is, ha megnézitek, hogyan áll a másiknak és tudtok egymásnak segíteni benne. Vagy ha ért valamihez a lány, pl. beszél nyelvet, adjon neked órákat. Sok mindent ki lehet találni és még hasznos is lehet.

2014. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnénk barátok. Szerintem ez teljesen normális. Van kedved taliznni? Nekem mindig olyan késztetésem van, hogy lehúzok másokat anyagilag, szerintem kiegésszítenénk egymást. :)
2014. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a hozzászolásokat, de menj el pszichologushoz és kezeltesd magad, mert most még lehet élvezed, de gondolj arra az időszakra is amikor szükséged lenne arra pénzre.
2014. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
# 26 És mellesleg a pszichológusnak is fizethetsz :)
2014. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
Nekem nincs pénzem feltölteni a telóm, töltesz nekem egy keveset kérdező? 16L
2014. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
19-es, képzeld, van akinek a 100ezer az nagyon is sok pénz. Pl nekem. Egy hónap alatt napi 12 őra munkával nem keresek ennyit.
2014. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én ilyen emberekbe miért nem tudok belebotlani.....
2014. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!