Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik azt hajtogatják, hogy mekkora foci őrültek, meg hogy így meg úgy imádják a barcát, reált közben meg csak a Messit meg a Cristiano Ronaldot ismerik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Nehezen fogadom el, ha egy lány foci őrült. Nem tartom őket elég nőieseknek emiatt. Ez olyan, mint mikor egy férfi a szappanoperákért van oda.
2013. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Divatfocisok, kerüldendő faj.
2013. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 The Other ***** válasza:
Semmi, mert engem nem érdekel a foci, ezért megkérném, hogy váltson témát :)
2013. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha egy lány szereti a focit, de csak akkor, ha tényleg a fociz szereti, és nem azért nézni, mert xy olyan helyes. Az ilyenektől falra mászok :D
2013. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én a forma1-et szeretem :D focit meg csak játszani jó! :D
2013. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg az is idegesít, ha olyat látok pl.:facebookon, hogy a focisták szeretik a lányokat, a lányok meg a focistákat, vagy ilyesmi.
2013. jan. 18. 23:19
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
magasról leszarom őket.. nem vagyok oda a fociért egyáltalán és egy lány ne legyen focibu.zi (pontosabban felőlem lehet az, de olyannal eleve nem kezdenék)
2013. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Szánalmas. Bár lány vagyok, én tényleg szeretem a focit nem csak mondom. Voltak olyan osztálytársaim akik mindig ezzel akartak bevágódni a fiúknál. Csak ott bukott meg a dolog, hogy megkérdeztem tőle, hogy szerinte sem volt les az a gól? És erre megkérdezte, hogy mi az hogy les? Én meg mondtam neki, hogy ha annyira nagy focirajongó lennél akkor tudnád, hogy mi az. Az egészben a legdurvább az volt, hogy még csak azt sem tudta, hányan játszanak.
2013. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,de nézem a focit rendszeresen,mert szeretem és érdekel. Családi ártalom:D Most akkor húzzam le magam a wcn,mert nőietlen sz*r alak vagyok vagy mi?
2013. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Egyetértek. Mért ne szerethetné egy lány a focit? Ez akkora bűn?
2013. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!