Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek, vagy ismerőseite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek, vagy ismerőseitek között olyan, aki korábban homoszexuális volt, de később hetero lett?

Figyelt kérdés

És nem elfojtás eredménye, hanem most már tényleg a másik nemet szereti? Csak arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg igaz-e, hogy a szexuális irányultságot nem lehet megváltoztatni, és aki egyszer meleg, az már az is marad. Vagy aki tudott változtatni rajta, az már eleve biszexuális volt?

Engem nem érint a kérdés, csak kíváncsiságból kérdezem.


2013. jan. 18. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból akiket melegként ismertem meg,ők felnőtt emberek, nem változott egyikük sem.
2013. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
100%
én csak olyat ismerek,aki heterónak hitte magát,aztán később jött rá,hogy valami nem stimmel neki a csajokkal.
2013. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
25%
Én még csak olyat hallottam, hogy búza pasi nővé operáltatta magát és így lett "heteró", de ez valahol külföldön történt.
2013. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kérlek transzszexuális, aki nővé operáltatja magát és nem meleg! És akkor se heteró lett, hanem heteró volt, csak egy férfi testben kellett élnie nőként.
2013. jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mantis religiosa ***** válasza:
25%

Nos, akivel a riport készült, az egy férfi volt. Láthatóan nem voltak mellei, és állítólag volt cerkája, és homoszexuális volt saját bevallása szerint. Mivel a műtét után " nő " lett, és férfiakkal folytatott szexuális viszonyt, így a szó szoros értelmében heteroszexuális lett.

Remélem, így már világos kedves előző válaszoló. Kérlek.

2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak hogy ő belül nő és gyakran a transzszexuálisok tévesen melegnek mondják magukat. És később mikor teljesen tudatosul benne, hogy ő nő akkor jön rá, hogy nőként szereti a férfiakat ez a nem mindegy.

Amíg férfi teste van nyilván melegnek tűnik, hiszen férfiként van férfival, de a belső számít nem a külső.

Ilyen dokumentum filmet már én is láttam szóval...

2013. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
16%
igen!
2013. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es, leírnád részletesebben is? Már ha még olvasod a kérdést, érdekelne a dolog.


Mivel én is egy ilyen ember vagyok, homoszexuális voltam, Jézus Krisztus megszabadított és heteroszexuális férfi vagyok, házasságban élő, gyermekem is lett. Nem elfojtás, nem bebeszélés, hanem valós tény, homoszexuális vágyaktól szabad vagyok, és képes a női nemmel való tartós együttélésre és örömet is találok benne.

2014. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!