Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a szempontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a szempontok párválasztásnál, ami miatt nem szólják meg az embert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés azért merült fel bennem, mert gyakorlatilag bárki bármit le mer írni elvárásként, már mindenféle felszínes embernek le van hordva.


Csak pár példa:


Diploma - Beképzelt idióta, aki ezt várja.

Szépség - Felszínes, nem a külső számít

Humor - Szintén "nem ezen kellene múljon"

Ész - Mert csak az Einsteineknek lehet párjuk

Agyagiak (gondolok itt arra az esetre, ahol nem kihasználásról, hanem arról van szó, hogy önmagát képes legyen eltartani az illető) - szemét pénzleső.



Na most ezek után felmerült bennem a kérdés, hogy akkor mégis mi az, amit el szabad várni szerintetek? Elhiszem, hogy az érzések a legfontosabbak, ez vitathatatlan, na de valami alapján csak meg kell ismerni és szóba kell állni a partnerrel.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2013. jan. 16. 12:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, "amik" akart lenni a kérdésben.
2013. jan. 16. 12:47
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályról beszélünk???
2013. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdés szempontjából lényegtelen.


Tinikre nyilván nem jellemző a diploma és az anyagiak, de ezek kivételével rájuk is illik a leírás.


Szóval gondolhattok bárkire, felnőttre, fiatal felnőttre, tinire.

2013. jan. 16. 12:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmiféle ilyen szempontok nem befolyásolnak párválasztás esetében és elég gáznak tartom azt az embert, aki ilyenek alapján választ párt magának.

2. Soha nem tudna érdekelni, hogy a páromat, vagy a kiválasztásom szempontjait "megszólja" valaki. Az én dolgom, hogy kit és mi alapján választok és ebben nem érdekel más véleménye.

2013. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Persze,akadnak kivételek, én főként az oldalon olvasottak alapján vettem ezt észre.


Sok olyan kérdés van, ahol megkérdezik mi számít. Akkor vagy így írják röviden, ahogyan én, vagy olyan mondatokba foglalják, minthogy "jól értsük meg egymást", stb.

Na és ezen vélemények után szokott jönni a szidás :)

És ennek a miértje érdekel.

2013. jan. 16. 12:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezért nem kötöm senkinek az orrára a szempontjaimat. :)

Egyébként meg hülyeség ez az elvárósdi, nem szociális intézmény az ember, ahol az igazságosság a lényeg, hanem párt választ, ahol az számít, hogy ők ketten passzolnak-e.

2013. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igazad is van. Csak amikor ezt a passzolást kifejted, vagy épp egy társkeresőn írod le mit keresel,ott már könnyen előfordulhat, hogy megszólnak érte. :)


De egyébként egyetértek, szerintem is baromság megfogalmazni, csak érthetetlen, hogy miért kötnek bele mindenbe.

2013. jan. 16. 13:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Korosztály szerintem azért lényeges, mert én pl. azt tudom mondani, hogy 30 felett azért már lényegesen komolyabb az ember. Tizen- és huszonéves korba még máshogy van.

Eleinte én is a külsőket néztem - meg ilyenek -, de hát már nem a dedóba van az ember.

Számomra pl. nem számít a diploma (nekem van és a kiszemelt pedig érettségizett). A szépség? - hát nem egy szupersztár, de van valami rejtélyes benne, valami kisugárzása. Humor? - hát igen. Nem kell nagyon tudni, de legalább ne legyen búskomor. Ész? - nem kell nagy dolgokat tudni, csak álljon ki magáért, intézze a dolgai, ne hunyászkodjon meg. Anyagiak? nem számít. A boldogság több mint a pénz. Nekem lakásom, neki autója van. És akkor?


(egy nő)

2013. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jah és a munkát kihagytam. A kiszemelt 8 osztályoshoz mért állást végez, csekély pénzért. Én nem? Számít valamit?
2013. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

az Én nem-nek pont a végére! Nem kérdőjel!

bocsi

2013. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!