Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szerelmes ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szerelmes ne is próbáljam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ő tudom, hogyan érez irántam, én azt tudom, hogy hiányzik, ha nem beszélünk, és vonzódom hozzá, de nem hiszem, hogy szerelem lenne, nem tudom eldönteni.

Viszont nagyon jó barátok vagyunk, megbeszélünk mindent kb.

És félek, hogyha megpróbálnánk, és esetleg nem működne a kapcsolatunk, akkor elveszíteném. Viszont ha nem próbálom meg, akkor lehet hogy életem végéig bánni fogom. Mit gondoltok?

Nem gyerekek vagyunk, hanem huszonévesek mindketten.


2013. jan. 14. 17:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lány vagy?
2013. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
már megint kezded?
2013. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hajrá!!! A puding próbája az evés. Akárhogy is alakuljon minden jobb mint, h magadat emészd, és azon agyalj mi lenne ha. A legrosszabb amit történhet, h barátként is elveszíted? És? A barátok is jönnek mennek nem csak a haverok. Egyébként nő és férfi között ezt a barátság gondolatot elve nem tudom elképzelni, szerintem nem létezik!! Te vagy rá a példa, ha már megfordult a fejedben a sex az már több mint barátság, csak még nincsenek benne extrák.
2013. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akárcsak magunkról olvasnék..sokéig ne tanakodj szerintem ezen, ne húzzátok egymás idegeit..én a leírtak alapján azt vettem ki, hogy inkább a kapcsolat és nem a "szakítás" felé húzol:)
2013. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En is ebben a cipoben jartam es kaptam egy jo tanacsot. Gondolkodj el azon, hogy akkor is akarnad ezt a fiut, ha 100 masik allna az ajtod elott rad varva?

Ha a valasz nem, akkor ne eroltesd a kapcsolatot mert csak megalkuvas lesz a vege. Szerintem. (Volt benne reszem, ezert mondom)

2013. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ő is vonzódik hozzád, és nem megy el a dolog kapcsolat irányába, akkor előbb-utóbb olyan kínlódás lesz a "barátságból", hogy több fájdalmat okoz, mint örömet, és annak is vége lesz. Ne gondold, hogy azt meg tudod őrizni, ha inkább távol tartod magad a dologtól.
2013. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, én vagyok a lány
2013. jan. 14. 22:46
 8/11 A kérdező kommentje:
és ő nem vonzódik, hanem szerelmes belém, már elég régóta, ezért nem tudom mi legyen.
2013. jan. 14. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg már most kínzod szegényt. Tudom, mert hasonló helyzetben vagyok, és lassan eljutok arra a pontra, hogy inkább ne legyen semmi, mint ami jelenleg van, mert bele lehet bolondulni. Persze nyilván az lenne ideális, ha kapcsolat lenne a dologból, de a mi esetünkben ez nem tűnik megvalósíthatónak sajnos.
2013. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért nem megvalósitható nálatok?
2013. jan. 17. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!