Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ki lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ki lehetne a valóságban Christian Grey? (A szürke ötven árnyalata c. könyvből)

Figyelt kérdés
Írjatok nevet vagy linkeljetek képet. :))

2013. jan. 11. 14:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Matt Bomer

[link]

Jake Gyllenhaal

[link]

Colin Egglesfield

[link]

Ryan Reynolds

[link]

2013. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

Henry Cavill nálam az első

[link]


[link]


[link]


de Ian, is jó vagy Matt Bomer, csak ő meleg, és (nem ítélem el a melegeket!!), de egy ilyen szerepben rossz lenne belegondolni, h igazából nem vonzódik a csajhoz :D

2013. febr. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
hú ő majdnem olyan mint Matt. :) sexi
2013. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az adatait nézem, akkor Ian, de nyilván az én elképzelésemben nem ő az álompasi, hanem egy barna hajú és szemű félisten :DDD
2013. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

Mar biztos, hogy Ian lesz a foszereplo !

[link]


En szemely szerint orulok neki ! :)

2013. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, ez kamu hír. Annyiról van szó hogy az írónő megemlítette twitteren, hogy neki Ian tetszene az esélyesek közül a legjobban.

De amíg nem rendeznek egy hivatalos sajtótájékoztatót a szereplőgárda bemutatása végett, addig felesleges bármit is elhinni.

2013. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sőt, valójában még ennyi sem történt, most utánajártam.

Ehhez a képhez szólt hozzá az írónő: [link]

Csak egy ":D" jelet írt hozzá, ebből nem lehet rögtön arra következtetni hogy ő kapja a szerepet. Csak a bulvár felkapta a témát, és szokásához híven kiszínezte. Egyébként sem az írónő dönt a szereplőkről, semmi beleszólása nincs a casting menetébe.

Pedig én is örülnék Ian-nek.

2013. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Jack Blacknek örülnék.:)
2013. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom Iant mert valóban nagyszerű színész meg pasi is de mikor megláttam Matt Bomert, annyira így képzeltem el h nekem ő Mr. Grey xd. De persze mindenkinek más és más a véleménye és az ízlése és ez a természetes . De azért hajrá Matt <3 xdd
2013. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 wikocza válasza:
100%
Ian Somerhalder :)<3 vagy Matt Bomer*-* (de inkább matt)
2013. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!