Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakon mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon mért csak a bányarémek jelölnek meg/írnak vissza?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
oké, akkor téma lezárva.
2013. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Akkor nekem sem kell társkereső. Törlöm magam mindegyikről!"

Ez egy jo meglatas!

2013. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát igen. A világon semmi értelmük. Akkor lenne esélyem párt találnom, ha elfogadnám a 100-110 kg-os nőket. Nem tudom ennyire levinni a lécet, akkor inkább magányosan halok meg.
2013. jan. 9. 20:12
 14/17 anonim ***** válasza:
mutass már egy ilyen csajt! el nem tudom képzelni
2013. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Személyiségi jogok miatt nem teszek ki képet, de mért olyan nehéz elképzelni? Túlsúlyos, hájas nők.
2013. jan. 9. 20:23
 16/17 anonim ***** válasza:
OFF: Nem sért személyiség jogokat. Ha valaki feltölt magáról képeket a netre, azzal bármit lehet kezdeni. Ezért tudnak működni azok a pedomacis oldalak. 13-14 éves kis csajok töltenek fel a közösségi oldalakra merész képeket és felháborodnak, ha viszontlátják magukat. Jogilag viszont nem sokat tudnak tenni.
2013. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Pedomaci is megszűnt, nem véletlen. Modok úgyis figyelmeztetnének úgyhogy hagyom. Mindenki látott már ronda nőt.:)
2013. jan. 9. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!