Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-22 éves srácok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-22 éves srácok! Milyen lenne számotokra a tökéletes barátnő? (korban, viselkedésben, kinézetben stb. )

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

ebben az intervallumban amit írtál


19/F

2013. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát alapjában véve, barna hajú, barna szemű lányok tetszenek, de volt már hogy szőke kék szemű is tetszett.


annyi a lényeg hogy ne legyen kövér, legyen humora, és legyen kedves, ne legyen ideges és betegesen féltékeny. kb ezek

2013. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akivel egy húron pendülök.
2013. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18-23. Én 23 vagyok. Kék szem, szőke haj, ne legyen elhízott, de ha van rajta pár kiló plusz az sose zavart. Legyen nyitott tudjon beszélgetni. Ennyi.
2013. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ápoltság, helyes arc (ne legyen lópofája, kapafoga meg nevetésnél kilógó ínye), szép fogak, ne legyen mű, undorító műkörme meg megrajzolt szemöldöke, ne legyen kövér, de botsáska sem, olyan M-es méret. Legyen intelligens, ne legyen szürke, unalmas, szeressen kimozdulni, ne legyen birka, aki megy a tömeg után, legyen tisztában az értékeivel, nőiességével, ne kelljen minden nap elmondani, hogy nem vagy kövér, szép vagy stb., ne legyen önző, szóval ha jólelkű, nem nagyképű és csinos, akkor nálam nyerő.
2013. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

korban, bármire nyitott vagyok. 14 től akár 24 ig, bár tőlem idősebb lánnyal nemszivesen járnék.

viselkedésben, legyen önálló véemyénye mindenről, álljon ki magáért, és ne értsen velem mindig egyet..az unalmas lenne, kell egyfajta kis tűz mindig, szeretem ha bújós a csaj, meg kezdeményező, de semmit se vigyen tulzásba, és ne felejtse el hogy én vagyok a férfi, szóval alkalmanként igenis huzza az agyam..:P

kinézetben, a vékony, alacsony lányokra bukom. Volt pár más testalkatu barátnőm, de nem jött be. Egyszerűen végem van a lapos feszes hastól, és comboktól, pici kerek popsitól, és tenyérbeillő formás ciciktől :P

Persze az arc a legfontosabb, hisz a nap 90 % ábnhavele vagyok, azt látom, szal lopofa, kapafogak, duda orr, stb kilőve, legyen egy szép, helyes, vagy átlagos arca, és ennyi, semmi extra dolog nemkell. még a smink sme fontos.

2013. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 21 éves vagyok. 18-23 éves lányok, a kinézetet nem tudom leírni az a fontos, hogy azért helyes legyen és valami fogjon meg benne akár a kinézetében, akár a viselkedésében. Ne legyen gyerekes és elkényeztetett hercegnő :D de ha gondolod írj üzenetet akár küldj képet is és elmondom a véleményem rólad :)
2013. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!