Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pozitiv lett a terhesegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pozitiv lett a terhesegi tesztem tutira teherbe estem? Nagyon streszeltem a teszt elott. Legerzekenyebb tesztet vettem masnap teszteltem ujbol, szinten pozitiv lett az a teszt kimutatta azt is hogy elv.5 hetes vagyok?!

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 23:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

olvasgattam forumon sok olyan varandos holgy volt akik elveteltek... 5.het utan erre nagy esely van meg? es ha elvetelnek akkor is kellene abortusz?


es abortusz utan hany napig nem tudok ugy mond mozogni..?

2013. jan. 6. 23:31
 12/20 A kérdező kommentje:
kerlek valaszolj!
2013. jan. 6. 23:37
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát, a vetélés egy olyan kérdés, ami megjósolhatatlan. Elvileg a 12. terhességi hétig mindenki rizikós, de abortuszt is csak 12. hétig lehet végezni.

Én erre nem várnék, a vetélések inkább a következő vérzés idejében következnek be.


Amennyiben elvetélsz úgy nincs szükség abortuszra, és fizetned sem kell, egyedül azt kell megnézni, hogy kiürült-e a méhed, vagy maradt-e bent valami, nehogy véralvadási zavarod legyen, vagy bármi más, amit egy elhalt terhesség okozhat.



Abortusz után pár óra múlva mozoghatsz és nem lesz gond, nem fog fájni.

2013. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Jajj nem is kérdeztem meg, hogy hány éves vagy. Mert ez is egy másabb helyzet.

Amennyiben 18. életév alatt vagy, úgy szülői beleegyezés kell az abortuszba, amennyiben a szülők nem írják alá, nyugodtan menj a gyámhatóságra, majd ők aláírják. A 18. életévét be nem töltött személy korlátozottan cselekvőképesnek minősül, tehát a 18. terhességig jogosult dönteni arról, hogy ki akarja-e hordani vagy sem.

2013. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
elmultam :)
2013. jan. 6. 23:46
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor a 12. terhességi hétig van jogod erről dönteni.


Van még bármi kérdésed? Bármire szívesen válaszolok, amit tudok :)

2013. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
a digitalis teszt akkor 100% igazat mutatott ugye? tudom mat valaszoltal ra,de nagyon hihtetlennek tartom :S 1 honapja fog kesni 7.en,nem elvezett el bennem elettarsam... es ezert a testet sem eroltettem de mar most idegesitett.. szoval holnap van legnagyobb esely az elvetelesre? olyan modszer nincs amitol elvetelhetnek ,hogy ne kelljen abortusz? pl vmi kaja vagy akarmi ?:)
2013. jan. 6. 23:57
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem, a terhességed csak orvos tudja megszakítani, az otthoni próbálkozásoknak általában nagyon súlyos egészségkárosodás a vége, egyébként is tilos beavatkozás, ne kísérletezz vele, magadat teszed vele kockára :(


1 hónapja késik? Tehát 4 hete? Akkor nem valószínű, hogy 5 hetes a terhesség, de megmondom neked hány hetes egy pillanat alatt. Az utolsó menstruációd első napjától számítjuk és úgy kell a heteket számolni.


Az eredmény pedig biztos. Valószínűleg nem sikerült időben megszakítania az együttlétet, vagy egy korábbi aktusból maradhatott élő hímivarsejt az előváladékban.

2013. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
igen 7.en kellett volna meg jonnie de 1. voltunk egyutt az elott 1 honapig nem,mert nem belfoldon dolgozik...
2013. jan. 7. 00:03
 20/20 anonim ***** válasza:

December 7-én kellett volna, hogy megjöjjön?

Akkor már látni fogja a doki ultrahangon.

Ez megkönnyíti majd az abortuszt végző dolgát.


Egyébként biztosan az abortusz mellett döntesz? A párod mit szól a gyerekhez? Vagy nem tud még róla?

2013. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!