Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pozitiv lett a terhesegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pozitiv lett a terhesegi tesztem tutira teherbe estem? Nagyon streszeltem a teszt elott. Legerzekenyebb tesztet vettem masnap teszteltem ujbol, szinten pozitiv lett az a teszt kimutatta azt is hogy elv.5 hetes vagyok?!

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 23:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen, a teszt csak a terhesség során termelődő hormonra reagál, tehát ha pozitív, akkor pozitív.

Ha jól gondolom digitális Clearblue teszt, ugye?


Egyébként akarod a gyereket?

2013. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem ! anyagi problemak miatt nem ...
2013. jan. 6. 23:18
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát, akkor nagyon sajnálom :(


Ismered a teendőket?

2013. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Ant39 ***** válasza:
Vannak olyan tesztek amelyek daganatos megbetegedésnél is pozitív erdményt adnak.
2013. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki szervezetében HCG termelő tumor van, azt kb. minden terhességi teszt kimutatja, de ez annyira extrém ritka betegség, hogy biztos vagyok benne, hogy nem erről van szó. Nem véletlenül csinált tesztet a kérdező. Ha 5 hetes, akkor kb. 1 hete késik a vérzése. A daganatosoknak rendben van a vérzésük.
2013. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nincs daganat.. es a hanyinger jelen van...


nogyogyaszhoz lesz az utam a heten,aztan sajnalatos modon abortusz,ha nincs mas teendo :S

2013. jan. 6. 23:21
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez a két választás van. Abortusz vagy gyerek.

Sajnálom :(


Az orvos el fogja mondani a lehetséges lépéseket, de ha gondolod én is szívesen elmondom mi történik ezután.

2013. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ha megkerhetnelek reszletesen kerlek... ultrahang lesz nogyogyaszatnal? vagy mi hogy abortuszt is korul vazolnad kerlek.koszi.
2013. jan. 6. 23:24
 9/20 anonim ***** válasza:

Tehát bemész, valószínűleg UH-n még nem fog látni semmit, de talán jövő héten már petezsákot láthat. Ezután ad róla egy papírt, igazolni fogja, hogy várandós vagy.

Ezzel a papírral a helyi családsegítőbe kell elmenni, ahol elmondod, hogy nem szeretnéd kihordani a terhességet, és ugye nálad anyagi válsághelyzet áll fenn, tehát ez az indoka.

Ezután kapsz egy csekket és 3 nap haladékot, hogy átgondold. Kb. 30 000 ft az abortusz. 3 nap múlva visszamész a befizetett csekkel, ha nem gondoltad meg magad és ezután az orvosod ad egy időpontot a műtétre.


Amennyiben első terhességed, vagy nem volt még hüvelyi szülésed csak császáros, akkor az aboruszt megelőző éjjelen kell befeküdnöd a kórházba és felhelyeznek egy úgynevezett lamináriát, ez tágítani fog, úgy néz ki, mint egy pálcika, tulajdonképp az is. Másnap pedig elvégzik a műtétet. Ezt altatásban csinálják, nem fogsz érezni semmit.

Műtét után pár óráig még ott kell lenned, utána már haza is mehetsz.

2013. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja, amennyiben volt már hüvelyi szülésed, abban az esetben csak a műtét napján kell megjelenned a kórházban és nem is kell bent aludnod. Reggel bemész, kapsz egy hálóinget, műtét és délután mehetsz is haza, vagy este.
2013. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!