Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem, hogy megtaláljam életem szerelmét?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves elkeseredett srác vagyok, gondolom meg kéne változnom, de nem tudom hogyan :(

ha jellemezni kéne magamat: egyetemista vagyok, viszonylag sokat tanulok, szabadidőben pedig olvasok/kockulok.

igénytelennek nem mondanám magam, ha csak úgy random meglátnátok az utcán, nem gondolnátok, h a szociális életem kimerül abban, h kb. havonta 1x lemegyek sörözni egyet a haverokkal...

gondolom most páran tuti mondanátok, h miért nem mész le többször a haverokkal, simán találkozhatnál akk lányokkal stb. csak az a baj, h kb. amiről beszélgetni tudnék nem érdekel senkit xd (star wars, gyűrűk ura, sorozatok angolul, amit magyaro.n nem is nagyon ismernek)

szerintetek mit kéne csinálnom?

valahogy (mondjátok meg hogyan xd) megváltozni, h a több éve ismert haverok előtt se feszengjek, és tudjak normális dolgokról beszélni, vagy pedig próbáljak érdeklődési kör alapján találni vkit?

előre is köszi a tanácsokat


2013. jan. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban kéne kinézned.
2013. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fospuska ***** válasza:
szabadidődben menj el szépen sportolni valamit. ha jól is nézel ki, megy eszed is van,hamar megállnak a csajok. de azért fontos olyan dolgokról is beszélgetni,ami őket érdekli. én nem várnám el,hogy csak arról beszélgessünk,ami engem érdekel.
2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát köszi, jobban nem hiszem h ki fogok nézni bármikor is, sportolni pedig szoktam
2013. jan. 6. 15:08
 4/4 fospuska ***** válasza:

nem hiszed...? haggyámá' én voltam 117 kiló is,most meg 88 vagyok és egészen másképp néznek rám a csajok,pedig 117 kilósan se voltam dagadt,de volt rajtam felesleg.

jobb,ha együtt élsz a gondolattal,hogy a csajok is a külsőt nézik először és csak ha tetszel nekik,tudod őket meggyőzni,hogy szeretni is van miért téged,nem csak kirakat van 55-ös bicepsszel.

2013. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!