Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok kibukva ezen?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok kibukva ezen?! (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a facebookon tök jól el lehet chatelgetni a lányokkal, ugyanakkor a suliban ugyanazok a lányok egy szót sem szólnak hozzám, mintha nem is ismernének engem!Osztálytársakról van szó, szerintetek hogy kezeljem ezt?

2013. jan. 4. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak félénkek, de az is lehet hogy unatkoznak, és inkább beszélnek veled
2013. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavar,én is így vagyok vele,szerintem annyi az egész hogy elszoktak tőle hogy személyesen beszélgessenek,nálunk pl a legjobb barátnőik ülnek egymás mellett,kezükben a telefon és akkor szólnak a másikhoz amikor találnak valami érdekeset kiposztolva
2013. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Felénk is gyakori probléma, a baj az, hogy a facebook az egyetlen szerelmük, otthonról a gép elől ki sem lehet őket rugdalni, legfeljebb ha csajos kifestős kiöltözős összejövetelt csinálnak, amiről csinálnak egy rakat képet, és amikor hazamennek belájkolják egymást és páhváskodva mordori, vagy számomra valamilyen érthetetlen más nyelven ügyögnek egymásnak hogy milyen szépek,egyébként nem is érdemes velük foglalkozni,mert az Isten pénze nem elég hogy öltöztesd őket,mert hát csak olyannal jön össze, aki a horribilis kiadásait fedezni tudja és az általa beképzelt nemlétező exisztenciájának megfelelően ellátja, mert hát még apuka-anyuka eltartja, de némelyik önállóan még a mikrót sem tudja elindítani,nem hogy főzni, vagy a méregdrága ruháit kimosni,tehát a páhváskodáson és a facebookon kívül a világ számukra nem sokat jelent. Tehát barátom kimozdulhatsz te is, mivel a normális csajokat csak házon kívül tudsz beszerezni azokat is szigorúan csak próbaidő

lejárta után szabad véglegesíteni (2-3 hónap mire kibukik a hiányosság vagy a gyártási hiba).


(Vizsgált alanyok:haverok hugai,ismerőseim lányai,osztálytársak,egyéb személyek)


(Források:haverok,rokonok,ismerősök személyes tapasztalatainak elbeszélései,siránkozásai)

2013. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ronda vagy és nem mutatkoznak veled élőben de chatelni jó vagy.
2013. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert zárkózottak, antiszociálisak, nem jó ez a facebook, én elég aktívan használom, de gáz ahogy sokan viselkednek ott és élőben, nagy a szórás
2013. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ő.. én lány vok és hidd el a lányoknál is ugyanez van tök jól elbeszélgetünk a fiúkal facebookon de suliba hozzás se szólnak és a lányok szívesen beszélgetnének csak általában a fiúnak kell kezdeményeznie a beszélgetést
2013. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!