Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag vagyok, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagyok, de félek emberek közé menni. Félek kimozdulni mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
nem remegek bele, de nem szívesen megyek ki emberek közé de elő tudom adni magam nagyon lazának és viccesnek és mivel van pénzem el is hiszik de közben furán érzem magam és picit félek hogy nem otthon vagyok.. mi lehet a bajom ?
2013. jan. 3. 01:29
1 2
 11/17 anonim válasza:

[link]


Értsd meg, hogy az emberi viselkedést ugyanúgy sikeresen modellezni lehet a tudományos módszer alkalmazásával, racionalitással. Egy ember csak akkor fogja megpróbálni elvenni Tőled azt amiért megdolgoztál, vagy pitiáner károkat okozni Neked, hogy jól megmutassa a frankót, ha nagyon alacsony az önbecsülése, azaz nem értékeli magát sokra és nem ért el saját sikereket az életben.


Az emberek úgy gondolják, hogy az érzelmeiket használva ismerhetik meg az őket körülvevő valóságot. Nem úgy gondolják, hogy az érzelmeik pusztán annak a következménye, hogy az idegrendszerük hogyan van behuzalozva.


Éppen ezért csak arra fognak vágyakozni ami az orruk előtt van. Ha nem sejtik, hogy mennyi pénz van a számláidon akkor nem fogják megpróbálni elvenni Tőled és kényszer hiányában nem fognak megpróbálni utánajárni semminek se.


De nézd a jó oldalát, ez egy jó módszer arra, hogy

valójában megismerjed a másik embert és kiszűrjed azokat

akiket inkább a pénzed érdekel, nem pedig Te. Tagadd le a munkádat és valami mást valljál be, amit nem érzel túl nagy hazugságnak. A szociális érintkezések során az adott közösség értékeinek megfelelően próbálj viselkedni de csak addig amíg nem érzed megalkuvásnak. Azaz burkoltan sajnálgasd és utáljad magad, állítsad be magad áldozatnak. Ez vív ki szimpátiát. Ha a pénztárcádat lóbálod valaki meg fogja próbálni elvenni. Ha megmondod, hogy milyen sikereket értél el, valami meg fogja próbálni jól megmutatni a frankót Neked - azaz kiszúrják a gumikat a kocsidon, stb. Szerintem teljesen érthető és elvárható ez a viselkedés.


Mivel emberekről van szó mindig lesz egy-két kivétel, akik viselkedése jelentősen eltér a várt viselkedéstől. Ezekkel az emberekkel akár közelebbről is megismerkedhetsz, hátha a tartós barátságokat sikerül kialakítani. Sok sikert.

2013. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor hogyan veszel részt üzleti tárgyaláson? Hogyan tárgyalsz miniszterekkel? Hogyan prezentálod a céged üzleti tervét az igazgatótanácsnak?


Vagy csak a szüleid gazdagok??????

2013. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez agórafóbia???
2013. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Muszáj kimozdulnod különben ez rosszabb lesz, keresd olyan emberek társaságát akik pozitívak. Én akkor érzem ezt mikor olyan emberek vesznek körül akik előítéletesek, bunkók. És hát sajnos a magyar emberre ez nagyon jellemző.

Nálam van egy egyszerű gyakorlat, mindenkit fának nézek.

Nincs semmi bajod, sokan éreznek így.

2013. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy akkor meglátogatlak szívesen....
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

lehet a munkámba betegedtem bele, mert túlhajszolom magam és hihetetlen feszültség árán élek ilyen színvonalon ..


férfi vagyok.

2013. jan. 3. 17:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha sokat dolgozol és nem lazítasz valószínű.
2013. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!