Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag vagyok, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagyok, de félek emberek közé menni. Félek kimozdulni mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
nem remegek bele, de nem szívesen megyek ki emberek közé de elő tudom adni magam nagyon lazának és viccesnek és mivel van pénzem el is hiszik de közben furán érzem magam és picit félek hogy nem otthon vagyok.. mi lehet a bajom ?
2013. jan. 3. 01:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Adsz kölcsön 20000ft ot? amugymeg zárkózott vagy
2013. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem szeretsz közösségben lenni, ez van nekem is.. nagyon nehezen de le lehet küzdeni a dolgot, de ahhoz sokat kéne kijárnod. és ha úgy mész el, hogy ott van a legjobb haverod, vagy barátnőd, úgy is rosszul érzed magad?
2013. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Félsz,hogy Makarov kinyír
2013. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

jah, mindenhogy félek kimozdulni..


legszívesebben csak itthon lennék.. vlhogy le akarom küzdeni de nem megy.

2013. jan. 3. 01:38
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem ennyire nem rossz a helyzet. ha barátaimmal vagyok akkor nem érdekel annyira, de viszont ha egyedül vagyok, és megyek az utcán, ott is mindenkit kikerülök, inkább hosszabb úton megyek.. nemtudom mitől van:/ próbáltam leküzdeni de nem megy
2013. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És amikor szegény voltál nem féltél? Mert akkor val.szeg pszichésen túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a gazdag mivoltodnak. Nem kellene olyan komolyan venni, gondolom nincs a bankszámlád egyenlege a homlokodra tetoválva, uh ha nem feltűnősködsz senki nem fogy csesztetni e miatt, nyugodtan vegyülhetsz. Ha meg szegényen is féltél akkor simán ilyen típus vagy, akkor meg nem kell erőltetni a társaságba járást, lényeg hogy legyen pár jó barát, rendes családtag, oszt' annyi. Nem születik mindenki partyarcnak, nincs ezzel gond.
2013. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
pánik beteg...
2013. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mert túl gazdag vagy.A felét add nekem...
2013. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vannak házhoz járós k*rvák...
2013. jan. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze a gazdagsághoz? :)


Én nem vagyok gazdag, és ha tehetem, én is inkább itthon maradok :)

2013. jan. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!