Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves nőnek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves nőnek lehet esélye egy 51 éves férfinál? Mennyire veszik komolyan az idősebb férfiak a fiatalabb nőket?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, szerelmes lettem ebbe a férfiba.


Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Nem akarok rámenős lenni egyáltalán, mert az nem a stílusom, csak mégis úgy szolidan sugallnám felé, hogy tetszik nekem.

Mit csináljak?



2013. jan. 2. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mondd, hol lakik ez a férfi?


Csak mert ismerek egy férfit, aki 51 éves és vonzó és általában fiatal barátnői szoktak lenni :)


Miért ne lehetne esélyed? :)

2013. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs,de elég gy*kér vagy ,h olyan fiú jön be neked aki az apád is lehetne!! Nincs a korosztályodba illő???
2013. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gyökér???????
2013. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát a mostani korosztály nagyon szánalmas felhozatal, nem csodálom hogy az igényesebb nők máshol keresgélnek. 20 kilós rózsaszínpólós nyávogós kisgyerekek. a jóféléket meg már elkapkodják.
2013. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Esélyed van, persze.

Csak azt kell átgondolnod, hogy azt tudja-e nyújtani, amire te vágysz. Neki már valszeg nem kell (új) család, gyerek. Te viszont még ez előtt állsz.

2013. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy gyökér vagyok, az szerintem jó mélyre eláshatja magát, mert egyáltalán nem érzem magam annak, és nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az érzelmeknek én nem tudok parancsolni.

Szerelmes vagyok belé.

És hogyan vonhatnám magamra a figyelmét?

2013. jan. 2. 20:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy, mint bármelyik másik férfinek, csak ő valószínűleg észre is fogja venni, hogy tetszik neked :)
2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De megéri? Gondolj bele,10 múlva te érett nő leszel,ő meg egy bácsi!
2013. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó igazad van,lehet h egy kicsit túloztam,h legyökereztelek,de valld be nem a korosztályodba illő.Biztos vagyok benne h neked is van megfelelő,gondolj már bele:kétszer ANNYI idős mint TE!! Azért ez túlzás, a fiúk igaz h bármikor csinálhatnak gyereket,de ha netán most születne tőle, egy 52 éves az apja???? Nem gondolod ,hogy fura egy kicsit?Az érzelmeidnek,meg igazad van nem tudsz ellenállni,de egy másik pasi aki tetszik elvonhatná Erről a figyelmedet....És egyébként ennek a pasinak van családja?
2013. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is voltam már szerelmes ilyen idős férfibe és ezerszer normálisabb volt, mint a korosztályom java része.

Arról meg egy percig nem tehettem, hogy nekem onnan senki nem tetszik. A mai napig nem tetszik onnan senki. Csak én egy évvel fiatalabb vagyok a kérdezőnél.


Határozottan állíthatom, hogy boldog voltam azzal az emberrel, a dolognak egyáltalán nem emiatt lett vége. Már ugyan nem vagyok belé szerelmes, de a mai napig tisztelem őt és jó barátok vagyunk.

A párom is idősebb nálam 13 évvel.


Eddig még senkinek nem szúrta a szemét.

2013. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!