Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 csaj akivel msn-eztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj akivel msn-eztünk, de sajnos ma nem volt fenn, mi van akkor most? (lent)

Figyelt kérdés
Tehát sokat msn-eztünk, és írta nekem h szerinte helyes vagyok, meg h majd jó lenne velem találkozni meg ilyenek. Aztán azt mondta mennie kell, kérdeztem hogy lesz-e még? Azt mondta este jön, de akkor már nem válaszolt. Aztán ma meg nem is volt fenn, pedig ilyenkor estefelé mindig fent szokott lenni. Lehet hogy letiltott de akkor mért? Vagy ugye csak nem ér rá vagy más dolga van?
2009. aug. 25. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajj ajj.... =) Ezt a kérdést biztos felakartad tenni... Elég kevés önbizalmad lehet! Valószínű nem ér rá vagy a meccset nézi ;) Ha holnap lesz, kérdezz rá mért nem volt, vagy ha holnap se lesz írj neki egy sms-t, hogy merre van mert már kezded hiányolni, vagy írj neki most smst!
2009. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

-.-

arra nem gondoltál h valami dolga volt?

2009. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De gondoltam. Igazából nem izgulok nagyon miatta, lehet hogy valami dolga van. persze jó lenne vele beszélni. Csak éppen nem volt más amit megkérdezhetek. xD
2009. aug. 25. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó! Neked elővan írva hogy mindenképp kérdezni kell valamit?
2009. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg..egész biztos csak volt valami dolga. Én is stresszeltem magam, mert a srác, akivel msn-ezek 4 napig nem volt fent..ráadásul előtte kicsit furán viselkedett. De aztán kiderült, hogy csak valami fesztiválon volt. Ha nem bírna, akkor nem mondta volna, hogy helyes vagy.
2009. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jajj istenem, muszály kiröhögtetned magad? Ekkora béna kérdést... pff.
2009. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hehh mért ne? Azt kérdezek amit akarok, nehogymár te mond meg nekem mit kérdezzek. Névtelenül...
2009. aug. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!