Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tudja, hogy sírtam miatta, és nem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon szerelmes vagyok. A srác azt mondta, hogy szeret, aztán 1 hete totál részegen taperolt lányokat előttem. Az egyiküket le is smárolta. Tudja, hogy sírtam miatta... Most úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Nem kért bocsánatot. Még nem mondtam neki, hogy örülnék neki, ha megtenné... nem hiszem el, hogy nem érzi, hogy ez szükséges. Annyit mondogat, hogy ő többet nem lesz részeg, ha én is ott vagyok. És, hogy szeret...


2012. dec. 30. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, nem szabad annyiban hagyni a dolgot, mert így látja, hogy veled bármit lehet. Ki is fogja használni a szituációt. És egy ilyen után kérdőre vonni nem számít hisztinek, mert ez nem kis jelentéktelen dolog. Nálam pl egy ilyen után már szakítás lett volna. Hogy nem lesz részeg, amikor te is ott vagy? Csak a hátad mögött, mintha az egy fokkal is jobb lenne..
2012. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!