Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony lányok hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok hátrányban vannak?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 19 éves :)

Átlagos vagyok,nem vagyok pálcika,van mellem ..egyszóval nőies vagyok.De úgy látom,hogy a fiúknak az 165 cm feletti lányok tetszenek csak,gondolom a szép hosszú lábak miatt..

jól látom ?


2012. dec. 27. 11:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én 189 cm vagyok és 24 éves.

Ha a realitást veszem, hozzám minimum 175 cm magas lány illik, de ennél inkább magasabb. Nem is találok párt. :)


De most hogy elgondolom, totál beindítottál. Főleg, hogy írod, nőies vagy meg midnen rendben. Tök jó elképzelni, ahogy szexelünk és én rád fekszem és óvlak egész testemmel, miközben nyögsz nagyokat. Mintha a hugom lennél :D Viccet félretéve, nem számít az ágyban a magasságod. Mondjuk párkapcsolatban már necces lennél hozzám :D

2012. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

170 centi vagyok.

Mivel én sem vagyok magas, szeretem az alacsonyabb lányokat, akik mellett magasabbnak érzem magam.

Őket lehet úgy védelmezni, babusgatni ha igénylik.

Férfinek érzem magam mellettük, és ettől ők is nőnek érzik magukat.

2012. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Picik a legjobbak, azok kedvesek és aranyosak, az aurájukból pedig sugárzik a szeretet. Én csak pici csajok előtt érzem magam felszabadultnak, mert őket szeretem, pedig én vagyok 186 magas elég erős alkatú srác :D simán el tudna bújni mögöttem, de szerintem a szerelem határtalan tud lenni :D
2012. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Kinek a pap,kinek a paplan.Én 180 magas vagyok,de nem mérőszalaggal választok barátnőt.

Szóval embere válogatja.

2012. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincsenek :D
2012. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Én is 158 cm vagyok. Ez is olyan dolog, hogy valakinek ez tetszik, valakinek meg amaz. Lehet előny is, hátrány is.

Nekem pl. a magasabb fiúk jobban bejönnek. De lehet pont egy alacsonyabb fiú lesz életem szerelme. :)


Elég sokan megjegyzik amúgy, hogy milyen pici vagyok, de különösebben nem érdekel. Ekkora vagyok és kész. :)

18/L

2012. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
VAnnak ám 150 cm-esek is. Azok mit szóljanak??? Kb. 3 csajt ismerek is.
2012. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
150 centisek állva lecidáznak, illetve jó lesz söröspohártartónak a fejük...190 centis
2012. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
már miért lennének hátrányban? én a környezetemben is azt látom, hogy az alacsony lányokra buknak a pasik, főleg azok, akik mondjuk 170 cm körüliek. Én lány vagyok és 170 cm magas, de szeretnék akkora lenni,mint te, így olyan felhőkarcolónak érzem magam, mert kisvárosban lakok, és itt nagyon alacsonyak a lányok hozzám képest.:P
2012. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!