Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit illik válaszolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit illik válaszolni?

Figyelt kérdés

And my life is too boring, bad and hard.

I have only 3 beauty and funny thing in my life

they are :

1- playing computer games ,watching films

2- my girlfriend <3

3- you

I am chatting with you and her everyday . And it is funny.


Szépen a tudtára szeretném addni, hogy nagyon de nagyon unom, hogy a barátnője mindig elöbbre van mint én. Ti mit válaszolnátok erre ?


2012. dec. 27. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a pergelttíszta leves közül, a rántott csirke ízűt szeretem a legjobban.
2012. dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Patrik24 ***** válasza:
Miért te ki vagy neki?
2012. dec. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a barátnője
2012. dec. 27. 07:41
 4/14 Patrik24 ***** válasza:
2 barátnője van? vagy hogy vagy a barátnője?
2012. dec. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tekintett már rám úgy mint nőre.
2012. dec. 27. 07:55
 6/14 anonim válasza:
Honnan ismered? Nyilván előbbre van mint te azért Ő a barátnője. Nade kérdem én mit vársz? Gondolom nyílt lapokkal játszott eddig is.
2012. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
10.be a legjobb haveromhoz jött cserediákként, aztán jól össze barátkoztunk és nyáron is eljött magyarországra, mert hiányoztunk neki, és akkor azt mondta, hogy többet érez írántam. Ez volt most nyáron, azóta csak fb.-on tudjuk tartani a kapcsolatot de én is érzek íránta valamit. A barátnőjéről meg azt mondta nekem, hogy kezd belőle kiábrándulni.Na de most erre az üzenetre mit írjak ??
2012. dec. 27. 08:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert te itt vagy ő meg máshol. találkoztok egyszer az évben. Ha volt is valami köztetek azt a távolság kinyírta és ott van neki a barátnője. Szerintem ez hulló....Megkérdezheted tőle hogy miért írta ezt miközben volt köztetek valami, de szerintem tuti a távolsággal magyarázná. És az hogy a barátnőjének hívod magad miközben egy évben egyszer találkoztok és neki van barátnője az elég....gáz. 20f
2012. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De az egészben az a durva, hogy a barátnője svéd. De inkább választ mondjatok, mert nem tudom mit írjak erre vissza :d
2012. dec. 27. 09:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Merthogy ő meg milyen nemzetiségű? Izlandi??

Oly mindegy, hogy ki a barátnője, ha úgysem találkozik vele.

Írd neki, hogy leszel a távszeretője. Ha meg jön Mo.-ra, meg is dughat, mint Lykke Lit.

2012. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!