Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért ilyen idegesitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen idegesitőek és romantika ellenesek, mi az ami nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Én nagyon odaadó vagyok és rendes, soha nem bántanék egy lányt vagy szídnám le. Védem őket ha igazuk van és tisztelem őket. Minden amit "akarnak" és amiért síránkoznak bennem van. És csak barátként néznek rám és annyit mondanak,hogy araranyos vagyok.


Nekem ebből elegem van és ez nagyon fáj,hogy mindent megteszek értük és nem vesznek semmibe. Nem vagyok papucs, én csak szeretnék egy életre való lányt akivel minden másodperc egy kincs. Bármit megtennék egy ilyen barátnőért.


Nos lányok mi a bajotok az ilyen fiúkkal? Egy 17 éves fiú. ..


2012. dec. 26. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

furcsa ez a dolog! erre szokták mondani, hogy a fene se értik a nőket.


mert hát szinte minden csaj a nagyszájú-menő pasikért van oda. amikor ez a fajta srác dobja/megbánta őket akkor meg jön az a a variáció, hogy ' jaj hol van az a pasi aki aranyos,kedves, megértő stb mint pl te.

2012. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Patrik24 ***** válasza:
Van önálló személyiséged? Mert nekem nem úgy tűnik...Azt tiszteld aki kiérdemli, mert ha minden embert feltételek nélkül tisztelni fogsz akkor semmibe vesznek, nem vagyok öregember, de nálad pár évvel öregebb vagyok és ezt tapasztaltam.
2012. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenben kiszolgálod őket, a kedvükre teszel, minden kívánságukat lesed, akkor gyengének fognak tartani.

A lányok gyávák. Sosem vallanák be neked nyíltan, hogy a szívük mélyén mire vágynak. egy erős férfira, aki képes irányítani őket, nem hódol be a szeszélyeik előtt és van önálló véleménye.

2012. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgyan így vagyok ezzel én is kérdező és a megoldásra még én sem jöttem rá. Hiába vagyok domináns szellemileg és testileg is, ezt a tulajdonságot teljesen eltörli az amit Te is leírtál. Mondhatni egy paradoxonnal állunk szemben, csakhogy én még idősebb is vagyok és elvileg az én korosztályom már ilyenkor már értékelné ezeket.


Szóval nagyon jó kérdés, miért utasítják vissza a romantikus próbálkozásokat, az ölelést, a csókokat, a figyelmet, a szeretetet. Egyre inkább azt látom, hogy tele vannak a közösségi oldalas profilok olyan bejegyzésekkel, ahol valami színészről, zenészről irkálnak egymás között és tele vannak a hozzászólásaik romantikus vágyakkal.

Majd mikor mi tényleg ott termünk előttük és ezeket a kritériumokat teljesítjük, sőt még külsőre sem maradunk el az álmaiktól, akkor meg vannak illetődve és rémületükben eldobnak egy olyan kapcsolatot ahol mi megbecsülnénk őket és ami a legfontosabb, azért lennénk velük mert szívből szeretjük őket.

Érthetetlen és hatalmas csalódást jelent egy-egy ilyen élmény, hiszen elvileg mi jelentenénk az álmaikat.


De, hogy mi játszódhat le a nők fejében, erre már van két példám, a többieket még nem sikerült megfejteni: egyik esetben a lány nem akarta elhinni sokadszori randin sem, hogy tényleg ilyen vagyok, hogy tényleg létezik ilyen pasi. Esetében önbizalomhiány volt az ok, amiért nem jutottunk tovább, egyszerűen nem tudta ezt feldolgozni, pedig minden szempontból elbűvölő lány volt. Mai napig nem értem, miért csinált ilyen butaságot.

Másik esetben mint utólag kiderült, ő csak szexelni akart meg mutogatni a barátnőinek. Levonva a konzekvenciákat, ő egy nagy ribanc volt és meg sem fektettem :)


Biztosan van egyébként sok nő, aki megfelelne Neked, nekem, meg fogod találni, csak keresned kell. Addig viszont lesz egy csomó rossz élményed, de ez ezzel jár.


A legnagyobb probléma viszont szerintem az, hogy a tinikorban manapság nem ezek az elsődleges értékek, amiket Te is magadénak tudhatsz (szerencsére). Majd mikor ezek a lányok túl lesznek tucatnyi (vagy még több) csalódáson, megkeseredetten és már középkorúan -esetleg egy válás után...- fognak vágyakozni a hozzád hasonlóakra, akik már addigra szintén túl lesznek rengeteg visszautasításon, csalódáson.

Mennyivel egyszerűbb és jobb lenne ilyen fiatalon a szívére hallgatni az embereknek, ahelyett, hogy végig akarják próbálni az egész haveri kört, nem törődve azzal, valójában mire lenne szükségük.


Oszt' lehet túl borúsan látom a helyzetet, majd az élet igazol... vagy nem.

2012. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25/F ha számít valamit.
2012. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!