Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kerülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BereczkiFan kérdése:

Szerintetek miért kerülnek a jó csajok?

Figyelt kérdés
Minden jó csaj aki nekem tetszik, vagy járni akar velem az azt mondja hogy csúnya vagyok, vagy van pasim és köbe meg nincs senkije. Nem tudom hogy mit tegyek.

2012. dec. 19. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán kicsit add lejjebb az elvárásaidat. Lehet nem viccből mondják, hogy nem vagy egy matyóhímzés. Nem gondoltál még arra, hogy egy kevésbé szép lány is jó választás lehet? Te őket miért zárod ki? Na? Ugyanezért utasítanak el a szép lányok.
2012. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Íme a lehetséges okok:

- nicked Bereczki fan. Ha az is vagy, legalább ne reklámozd, mert a csajok 99%-nak nem jön be se a Bereczki, de az meg pláne nem, ha egy fiú érte rajong.

- Csúnya vagy, ennek ellenére jó csajt akarsz. A természet törvényei ezt nem teszik lehetővé.

- Gyk-n keresed a megoldást...

2012. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress csúnyább lányt!
2012. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, nagyon sokat segítettetek vele
2012. dec. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!