Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerülnek mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek mostanság engem a csajok?

Figyelt kérdés

Mostanság valahogy nem tudok normális (pár)kapcsolatot kialakítani lányokkal. Egy kicsit megváltozott az életvitelem, jobb irányba. Nem dohányzom, sportolok satöbbi.

Régebben jobban ment, de mostanság nem tudom mi történt velem. Miben kellene változnom? Önbizalom hiányom nincs de nincs is túl sok önbizalmam, csak mostanság valamiért nem megy mintha ezen a téren kezdeném elveszíteni magamat.

Mit kellene tennem?


2011. máj. 30. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
fürgyél le!
2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A korod érdekelne. Amúgy velem is volt ilyen, amikor azt éreztem, hogy "na, most aztán semmi nem akar összejönni", de hidd el, lesz valaki, csak ne erőltess semmit.

A legegyszerűbb: ha úgy mész el bulizni, hogy "na, ma becsajozok", akkor tuti nem fog sikerülni.

Menj el úgy, hogy ne akarj semmit, és valami össze fog jönni.


És ez nem csak a bulikra vonatkozik: a csajokat se potenciális bnőként kezeld, mert Megérzik, és kihátrálnak. Csak úgy legyenek. Aztán majd alakul, amikor nem is várod. ;)

2011. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó. :) De sima kapcsolatot se sikerül összehozni. :S

Elsőnek: Óriási poén, biztos szarrá röhögi magát majd mindenki.

2011. máj. 30. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet h rosszabbul nézel ki vmiért.
2011. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 20/F. Nem hiszem, hogy rosszabbul nézek ki, a kérdést rosszul tettem fel nem kerülnek csak valahogy én nem tudok mit tenni már. Szóval valami megváltozott bennem, azt kellene helyre tenni. Csak nem tudom mi...
2011. máj. 31. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet. Pontról pontra, annyi különbséggel, h sose cigiztem. Sportolni mindig sportoltam , most is. És énis érzek valami "hiányt", kevesebb lelkesedeést e dolgok iránt. Egyszer voltam szerelmes, nagy átverés volt utána meg már csak bohóckodások. Nincs kedvem bohóckodásokhoz már. Normális, komoly, bensőséges kapcsolatot akarok, akivel tudok beszélgetni komoly dolgokról is, nem csak arról h mikor mennénk inni vagy megnézni a fűrész 19-et lady gagával ráhangolva. És ez ritka. Sajnos túl jó a lelkem, és sose voltam az a bolondító, hamis dumás pali. Pedig a külsőmmel lehetne hódítani.
2011. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jah, és énis 20 éves vagyok...
2011. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tényleg egy cipő! De nincs különbség, mert sose cigiztem én se!
2011. jún. 5. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia. Talán azért nem jönnek össze a dolgok,mert még nincs itt az ideje.Én is hasonló cipőben járok,mint te,csak én lány vagyok:)
2011. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, csak nálad 3 évvel idősebben....de én úgy vagyok vele, hogy már nem is keresek semmiféle kapcsolatot semmilyen lánnyal, ha jön vmi akkor jön, de egy fűszálat nem fogok megmozgatni a dologért, nem éri meg. Sztem tedd te is ezt.
2011. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!