Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerülnek mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek mostanság engem a csajok?

Figyelt kérdés

Mostanság valahogy nem tudok normális (pár)kapcsolatot kialakítani lányokkal. Egy kicsit megváltozott az életvitelem, jobb irányba. Nem dohányzom, sportolok satöbbi.

Régebben jobban ment, de mostanság nem tudom mi történt velem. Miben kellene változnom? Önbizalom hiányom nincs de nincs is túl sok önbizalmam, csak mostanság valamiért nem megy mintha ezen a téren kezdeném elveszíteni magamat.

Mit kellene tennem?


2011. máj. 30. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bocs, akkor félreolvastam! hosszú napom volt...:D
2011. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én hiszek magamban és biztos vagyok benne, h megfogom találni az Igazit! A reménykedésben nem hiszek, realista ember vagyok, tehát a dolgoknaka miértjére és okára kell törekedni.Csak sajnos azaz időszak, amíg ez eljön, hát túlkell élni...Never give up!
2011. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
lehet mert azt hiszik férfi vagy :D
2011. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!