Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad-e igy a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad-e igy a parommal maradnom? Hogy lehet videken boldog eletet elni, milyen embereknek valo vajon ez a fajta eletvitel?

Figyelt kérdés
36 eves vagyok, par honapja kulfoldre koltoztem Budapestrol, mert 2 eve dul a szerelem a kulfoldi parommal. Otthon olyan munkam volt, hogy megszoktam a szabadsagot, mert nem kellett bejarni munkahelyre. Most viszont egy kisvarosban elek, ahol a regi munkam nem tudom csinalni, szoval elkezdtem alkalmazotti munkat keresni. Viszont ahogy gondolkodom egyre tobbet ezen az egeszen, kezdem ugy latni, hogy egesz eletemben joval szukebbek lesznek a lehetosegeim igy, hogy nem nagyvarosban elek. Vagy csak nem jol latom a videki helyzetet? Milyen elonyei vannak ennek? Miert jo videken (minden nagyvarostol jo tavol) elni? Szeretem a parom, de emiatt (is) egyre bizonytalanabb vagyok, hogy jo-e ez igy nekem. Babat is szeretnek lassan, sok idom mar nincs, ezt is figyelembe kell vennem, es imadom a gyermekeket es szeretnek egy sajatot feltetlenul! De itt szerintem egesz eletemben kevesebb allaslehetosegem lesz, ha nem nagyvarosban elek. Most a tenyeket terkepezem fel minden teruleten az eletunknek, mert a libidonk is pl. kulonbozo, nekem heti haromszor lenne szexre igenyem, neki max. Egyszer. Ami meg gond, hogy a kozelben levo velem egykoru holgyeknek mar van gyerekük, ami oket osszehozza, viszont en kilogok a sorbol amiatt is, hogy ok imadnak pialni, es a ferjuktol kulon jarnak egy barba kethetente, nekem ez utobbi nem jon be, az alkoholrol pedig egy borbetegseg miatt le vagyok tiltva, lenyeg, hogy nem tul sok a kozos pont veluk. Ugyhogy most nagyon alaposan at kell gondolnom az eletemet, hogyan tovabb.
2012. dec. 19. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Külföldön nem tudom milyen a vidék de az biztos hogy a munkalehetőség több kint.

Én Magyarországon élek egy kis faluba. Annyi hátrányát érzem hogy nincs szórakozási lehetőség, nincsenek üzletek. Ha buliba akarok menni vagy ruhát vásárolni akkor a közeli városba megyek.

2012. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem való az biztos 20 km-re élek a várostól de már belefulladok az unalomba!! Csendes meg minden de én tojok rá fiatal vagyok nem nagymami aki eltévézget elüldögél naphosszat nekem kell a pörgés, az ingerek a mozgalmas élettér. Itt más nincs csak dolgozik meg eszik alszik. Ez nekem nem élet. Itt megőrülök annyira egyhangú egysíku kistílű középszerü minden de a pénz miatt nem tudok bejárni csak heti egyszer kétszer pár órára annyira utálom ja és mikor kinyitnám az ablakot akkor persze valamelyik szomszéd mindig betüzel autók nem annyira gyakoriak .

Abszolut jól látod nagyon beszűkít mindenféle lehetőséget a vidéki élet. Már csak főzés is ha valami nincs itthon nem annyi h leugrok a közértbe hogy vegyek. A munka napi 1,5 órás ingázás ha 12 órázok akkor meg csak aludni járok haza aminek rohadtul semmi értelme nincs az ember életébe más csak a munka meg az alvás...A városi emberek eljárnak szórakozni sportolni vásárolni bulizni én kimaradok mindenből nincs barátom nincs hol megismerkednem emberekkel gyűlölöm ezt az elzártságot...

2012. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Buszok alig járnak, vonatcsatlakozás egyáltalán nincs zsákfalu vagyunk párkeresés reménytelen munka sincs a közelben még a városba se nemhogy felénk itt vidéken mennek el a fiatalok sorra aki meg idejön az általában gazdag család autóval járnak be mindennap a városba de inkább hétvégi házakat szoktak épiteni.

Én inkább hallgatnám a panelban a bömbölő zenét vagy a gyereksirást egész nap és szivnám a szmogot minthogy itt éljek elzárva mindentől mint egy remete...

2012. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked nem lehet könnyű, mert a fővárost szoktad meg. Én például Pesten nem tudnék élni. Ha véletlenül muszáj felmennem, szinte menekülök onnan. Utálom, hogy büdös van, az emberek rohannak, nem figyelnek egymásra, nagy a zaj, a forgalom, a nyüzsgés. Persze vannak ott is szép helyek, ahol még talán én is el tudnám képzelni, hogy ott lakjak, de a betondzsungel résztől kiráz a hideg.

Vidéken viszont, legalábbis ahol mi lakunk, nagyon kevés a munkalehetőség, itt meg ez a baj. Amúgy nagyon jó, hogy van nagy kert, gyümölcsfák, veteményes, állatok, csak pár lépés az erdő, jó a levegő, nyugalom van, az emberek segítőkészek, odafigyelnek a másikra (ennek viszont az a rosszabb oldala, hogy mindenki mindent tud a másikról).


Szerintem nektek jobb lenne valami nagyobb városban, vagy ha vidéken is, akkor valami nagyobb város közelében, ahol van munka és könnyen be lehet járni. Szívem szerint én az utóbbi lehetőséget választanám. De nem mindenki szeret vidéken élni, van, akinek lételeme a nyüzsgés.

2012. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van, ha van vetémeny, gyümölcsfa, kert, az megszépíti az életet, de a parom lakást vett itt, igaz szepet es nagyot, 100 negyzetmeter, de akkor is csak egy lakas, es nincs az, hogy kimegyek egyet napozni, vagy locsolni, esetleg kifekszem a nyugágyba, tehát ez az előnyöm nincs meg sajnos.
2012. dec. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!