Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy képes lennék-e megcsalni valakit?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak fantáziálni másról, amikor párkapcsolatban vagyok, hanem ténylegesen a tettek mezejére lépni! Lehet, hogy sosem lennék képes rá, de ez úgyis csak akkor derül ki, ha megpróbálom, nem?

Akik tettek már ilyet, azok tudták magukról, hogy mit fognak érezni utána? Egyáltalán lehet erre készülni valahogy?


2012. dec. 14. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jó nő vagy kiderithetjük.
2012. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz ott kell, hogy legyen a pillanat, hogy kettesben légy az illetővel. Ha vissza tudod utasítani, és nemet tudsz mondani neki, akkor gondolom nem.. velem sajnos volt ilyen.
2012. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de van kiszemeltem :-)
2012. dec. 14. 14:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már van kiszemelted, akkor a baj már nem kicsi :)
2012. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel írtam, hogy fantáziálás szintem már megtörtént a "megcsalás", így nyilván nem egy arc nélküli idegenről álmodozok...
2012. dec. 14. 14:33
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 14:29


Akkor igen,képes lennél,de szánalmas hogy még saját magadat sem ismered :)

2012. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és mitől lesz jobb ha megcsalod a mostani párod?

hihetetlenül rossz érzés utána a párodra nézni, megcsókolni, lefeküdni vele. mindig ott lesz benned, hogy nem kellett volna.

mielőtt megcsalod, gondolkodj el rajta, hogy szereted e annyira, hogy ennyire kib*sszál vele. ha nem szereted, szakíts vele, és utána menj a kiszemeltedhez...annál rosszabb érzés nincs, mint mikor azután szakítanak veled, miután már megcsaltak..

2012. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki képes, ha nagyon akar, vagy ha kényszerítik. Nem kell játszani a tűzzel!
2012. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én párom megtette, ő is sokáig gondolkodott rajta állítása szerint.

Viszont nagyon sikított, mikor a 3. emeltről húztam le a lépcsőn a hajánál fogva, és kiraktam.

És persze jött könyörögni, hetekig...

Egy éve beszéltem vele, és azt mondta nagyon megbánta, mert kénytelen volt összeköltözni a pasival, akivel megcsalt. Ráadásul neki még néha a keze is eljár.

2012. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is most tettem meg.. csak velem éppen úgy volt, hogy semmiféle más pasi nem mozgatta meg a fantáziám a barátomon kívül, tényleg.. egyedűl az exem. Aztán nem is tudtam neki ellenállni sajnos..pedig az elejétől kezdve világos volt, hogy csak dugni akar. Velem meg az volt a baj, hogy vonzódtam hozzá és kíváncsi voltam. Most már nem tudok mit csinálni, illetve meglepő számomra is, de semmiféle megbánást és lelkiismeret furdalást nem érzek.
2012. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!