Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Szeretne folytatást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Szeretne folytatást?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta levelezgetünk gmailen egy lánnyal akivel nyáron elég furán flörtöltünk. (kinyaltam a nyakát) most ezen ne akadjon le senki mert nem ez a lényeg.


Inkább az, hogy volt barátja, élből letiltott facebookon, végül barátnőjétől könyörögtem ki az emailjét, és egy rövid vagdalkozás után beadta a derekát és azóta levelezünk. Az biztos, hogy érezhet valamit, mert többször ír rólam úgy, hogy "ti férfiak" meg minden. Hihetetlen mennyit levelezünk, de találkozóba egyenlőre nem akar belemenni mert nem bízik bennem, hogy nem ismétlődik meg a nyári dolog.


Gondolom ha ennyi energiát fektet belém valamit feltétlen akarhat, most én is nyílt lapokkal játszom, épp más lányokkal ismerkedek, erről is nyíltan sokat beszélgetünk. Folyton utalok rá, hogy én őt akarom igazából és remélem célba ér az üzenet, de ennél többet egyenlőre nem tehetek.


Azért beszél velem vajon gmailen mert azt nem látja a barátja? Érzem, hogy nagyon komoly benyomást tettem rá nyáron, hiszen úgy mozgott a kezeim között, hogy szerintem el is élvezett attól, ahogy flörtöltem vele... és beszélgettünk is. Nem tudom....


Valaki írjon már valami okosat mert életem egyik legnagyobb rejtélye most ez a nőcske.


2012. dec. 14. 01:37
 1/2 Pákó a Penge válasza:
első lájk
2012. dec. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi, szerintem frankón rákérdezhetsz mi a helyzet. Megkérdezed h áll az érzéseivel. Ha akar akkor megmondod, hogy te is és virulhatsz. Ha azt mondja h nem akkor azt mondod, hogy te se, ettöl függetlenül pofánvágás lesz, de legalább ha a továbbiakban szeretnél legalább barátságot akkor nem lesz a kellemetlen helyzet amiatt h te többet szeretnél ö meg nem.
2012. dec. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!