Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretne találkozni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne találkozni, mit írjak erre?

Figyelt kérdés

Egy lány még nyáron hagyta, hogy kényeztessem, de túl sokat sem engedett. Nagy nehezen kapcsolatba léptem vele így 3 hónap után, több mint 2 hete levelezgetünk és amikor a találkozásra tereltem a témát ez volt a válasza:


"és találkozásról sem nagyon szeretnék beszélni, 1 az, hogy mostanában tényleg nem érek rá, a másik meg, hogy nem gondolom úgy hogy nekünk kéne találkoznunk.

remélem nem sértettelek meg, nem akartalak ha mégis így van."


én úgy érzem konkrét nemet nem mondott, de erőszakoskodással elérhetem, hogy azt mondja. Viszont bevallom őszíntén kinőttem már a csiki-csuki játékokból is, hogy most reménykedjek abban, hogy egyszer majd talán...


ezt a választ találtam ki, de gondoltam megkérdezem itt is mert így nem merem elküldeni neki:


"Nem sértettél meg. Szerintem ebben semmi sem lenne. Megígérhetem ha gondolod, hogy a nyári dolog nem fog megismétlődni. Miért gondolod, hogy bármi rossz lenne abban, ha találkoznánk valamikor.. Több értelme volna mint gmailen levelezgetni, akár még egy komolyabb barátság is születhetne a dologból :) szerintem nem jó ettől elzárkózni."


2012. nov. 28. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:

b verzió:

"Nem sértettél meg, nem vagyok az a sértődős típus :)


Nem is csak az, hogy szívesen találkoznék veled, hanem egyszerűen csak jó lenne valakivel megnézni ilyenkor a balatont :) Te meg pont helyben vagy. De akkor tényleg hagyjuk, ha Te ezt nem szeretnéd."

2012. nov. 28. 23:20
 2/5 A kérdező kommentje:

c verzió:

"Nem sértettél meg, nem vagyok az a sértődős típus.


Nem is csak az, hogy szívesen találkoznék veled, hanem egyszerűen csak jó lenne valakivel megnézni ilyenkor a Balatont és nagyon szívesen elmozdulnék most néha innen Sopronból :) Te meg pont helyben vagy. De akkor tényleg hagyjuk, ha úgy gondolod, hogy rossz ötlet, főleg ha tényleg alig érsz rá. Bár, egyébként hétvégente is ott vagy?"

2012. nov. 28. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
valami gigszer van a tesztben
2012. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Nem is csak az, hogy szívesen találkoznék veled" ezen be fog sértődni!
2012. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"szerintem nem jó ettől elzárkózni." Én meg ezen sértődnék be! Fszom se mondja már meg nekem, hogy mit csinálok jól és mit nem! Szerintem egyértelműen nemet mondott, amilyen udvariasan csak lehet. Más pasinak meg az a baja, hogy a csaj hitegeti ahelyett, hogy megmondaná normálisálisan mi a helyzet. Azt sem értem miért olyan hihetetlen hogy valaki még elfoglalt is... Szerintem pont elég ha annyit írsz hogy nem sértődtél meg és, hogy megértetted.
2012. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!