Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem szeretne velem találkozni többet?

Figyelt kérdés

Multhéten hétfőn randiztunk mikor is összejöttünk. Az ő kérésére a közeli folyóhoz mentünk fürdeni aztán egyszer csak megfogta kezem víz alatt.Végig úgy voltunk utána amint kettesben maradtunk adtam puszit arcára és átkaroltam majd megcsókoltam ez még mind a vízben történt... Utána búcsúzásként csak puszi puszi volt arcára. Ez volt hétfőn de azt mondta nemtudja mikor tudunk találkozni megint. Keddenn ő hívott fel hogymivan velem mondtam neki hogy hiányzik erre ő pont ezt akartam mondani. Megint mondta hogy nemtudja mikor tudunk találkozni. Szerdán küldtem sms-t neki hogy hiányzik mivan vele stb. Válaszában írta hogy megvan jól van vigyázzak magamra én is hiányzom neki és puszil. Pénteken msn-en besz és azt mondta szintén hogy nemtudja mikor tudunk találkozni itt is utánam mondta hogy hiányzok neki. Szombaton szintén sms-t küldtem neki de kiváncsiságból nemírtam hogy hiányzik. Válaszában ősem írta csak röviden köszi kérdést megvagyok te? erre én a válaszomba leírtam hogy hiányzik puszilom őt.. Ekkor a legjobb barátom tanácsára aki (lány) várok amég jelentkezik. Vasárnap semmi hétfőn semmi ma szintén semmi se sms se msn sehol semmi... Ma már teljesen megvagyok ilyedve hogy mivan ha nem akar velem többet találkozni a legjobb barátom szerint csak beképzelem ezt és biztosan csak elfoglalt... De ennyir? hogy 1-2 órát nemtud velem tölteni? Ráadásul én mennék hozzá mint ahogy eddig volt mivel itt lakik szomszéd városban 10 km-re tőlem... De semmit sem tudok róla hívnám őt de sztem én eleet kerestem őt és hát most várok hogy milesz. De már nagyon szomorú vagyok és már azon rettegek hogy mivan ha vmit elrontottam vagy valami és azért nem akar velem találkozni. Szerintetek is csak beképzelem?

Kösz válaszokat előre is és bocs hogy hosszú lett.

19F a lány 18 éves tehát nincs sok korkülömbség köztünk...


2010. júl. 27. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenki arra szakít időt amire akar..:S

velem is volt már ilyen ,az egyik exemmel amikor együttvoltunk vmikor 2 hétben egyszer találkoztunk,de akkor is csak pár órára.és nem rajtam múlt ,ő nem ért rá sose,persze mint később kiderült diszkóba meg máshova volt ideje elmenni stb.

szal sztem keress mást ha nem jelentkezik:S ez így nagyon egyoldalú.nekem se működött hosszú távon:S:S

2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és hozzá tenném h egy városban laktunk, busszal 10-15 perc :S
2010. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem hát itt is annyi 10-15 perc buszal. Meglepni azért nem szeretném őt de őkezdeményezett mert csak barátkozásnak indult ez az egész csak msn-en beszéltünk sokáig aztán egyszer csak megkérdezte hogy nem e szeretnék vele találkozni elkérte telszámomat stb aztán minden 2. és 3. napon találkoztunk. Hát végül is akkor bezzeg ráért egész nap... Most meg semmi:( de keressek mást hát megpróbálhatok de nem vagyok túl népszerű a lányok között sajnos:( eddig csak visszautasítást kaptam. Örültem hogy ő nem utasított vissza erre tessék ez lett:( ...


am menyit várjak még?

2010. júl. 27. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

a helyedben inkább felhívnám és tisztáznám vele h egyáltalán mit akar: kapcsolatot vagy csak hülyít.és hogy mondjon időpontot h mikor tudtok találkozni.ha fontos lenne neki akkor tuti h mondana időpontot.ha meg megint az lenne a válasza h "nem tudom" akkor mondanám neki h akkor hagyjuk ezt az egészet ,és szakítsuk meg a kapcsolatot végleg.volt már olyan h erre bepánikolt és 1-2 napon belül találkoztunk.


az a lényeg h legyél határozott,és ne hagyd h hülyítsen.

ha ez a csj nem jönne össze,majd úgy is lesz más;)

2010. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ hát majd meglátom sztem várok egy hetet még ha lesz msn-en a héten konkrétan rákérdezek mit is akar most akkor ha meg nem hát vagy felhívom vagy pedig hagyom az egésszet és én úgy fogom fel hogy szakított velem:(


Hát kételkedek benne eddig ő volt a 2. akivel összejöttem és ezelött 3 éven át nem volt senkim... de az elsővel is csak 4hónap volt aztán talált mást ennyit mondott... utána csak visszautasítást kaptam bárhogyan próbálkozam stb szánalmasnak érzem már magam:( egyébként már feladtam még vmikor tavasszal.

2010. júl. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!