Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti érzitek a csókból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti érzitek a csókból, ha egy lány szeret titeket? Miben más az a csók, mint a többi?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szenvedélyesebb
2012. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elso ezt azert nem jelentenem igy ki.

voltak lanyok akiket osszeszedtem es ugy csokoltak hogy fogtak mind a 2 kezukkel a tarkom es lagyan markolaztak, valamint harapdaltak az ajkaim, meg a hatam simiztek.

(volt olyan aki belemarkolt a hatsomba) :D

de egyik sem hiszem hogy szeretett mivel eloször láttam oket.

2012. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én női szemszögből nem tudom mit lehetne kiemelni, de barátom azt mondta érzi abból, ahogy viselkedem vele, megölelem, puszilgatom, ahogy csókolom... Úgy az egészből lehet azt érezni.
2012. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több emésztőenzim van a nyálában. Jobban marja a képed.
2012. dec. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez beütött. XD Kb az alieneknél így megy. :)) A kérdésre válaszolva, nem. Meg lehet játszani simán. Pl én nem is szeretek csókolózni.
2013. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!