Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most őszíntén a fiúknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most őszíntén a fiúknak mi a véleménye az ilyen típusú lányokról?

Figyelt kérdés
Ez nem én vok, csak kíváncsi vagyok mert ez a lány egy tipikus szőke cicababa, a fiúknak tetszik? Járnátok vele, vagy csak...? [link]
2009. aug. 17. 21:26
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
93%
hát ez egy hányinger..
2009. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
51%

Tipikus aki jól néz ki az már hülye válaszok,grat asok sztereotípiához.Akkor én is hülye vagy mert gyúrok ezerrel,hát elmondanám,hogy maximálisan adok a külsőmre,szoli,ruhák,haj belőve,edzés.És mégis ELTE programozó szakán vagyok,nyelvsuliba járok,üzletelgetek,gépeket tartok karban.Nah ennyit erről ezt egy átlag ember már kifingatta volna konkrétan,nah nem nagyképűségből mielőtt vki nekem esik,de kicsit nézzetek a dolgok háta mögé is.Egy mondás:" A külsőd szerint fogadnak el az eszed szerint fognak elbocsátani."


Ez olyan,hogy légy dagadt,undorító,igénytelen,zsíros hajú,szőrös,és mert akkor egyből okos leszel?

Srácok I think so I'm.

2009. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
68%
Eléggé ronda.
2009. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Rám kavarna a s*ggével fellőném a plafonra lol:) mienaranyos már:D
2009. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
36%
Addig kefélném, amíg el nem ájul. Ha nem keringene ezekről a lányokról ennyi sztereotípia, ez lenne az ideálom
2009. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ronda az ilyen agyonszolizott barna bőr, főleg szőke hajhoz. Látszik rajta hogy nem értelmiségi. Ruha alapján valószinüleg nagy lázadónak akar látszani, mert mindig a lázadás kell a népnek, de ezt egyébként is cáfolja pl hogy minden reggel 2órát tölt a haja megcsinálására valószinüleg. De ha csak a formákat nézzük, a melle nem rossz. :)
2009. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
72%
ocsmány sabloncsaj, aki nem méltó arra h megbízz benne. ma mindenki így néz ki. ebben mi a jó? az ilyen lány nem egyéniség, nekem személy szerint nem tetszik ha valakiből "több" van. tipikus mai "menő csaj"
2009. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
96%
bazzeg vegyétek el tőle a photosopot. tipikus mai műcsaj hat kiló smink a fején, toldott haj. esőbe nem megy utcára, mert szétfolyik. játszik a fiúkkal, holott tuti h szűz még. apuci kedvence, hisztizik amikor csak egy ford focust kap a 16. szülinapjára ferrari helyett. a sok 15 éves sutyerák meg ajnározza, emiatt azt hiszi ő a világ közepe. fúj
2009. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
93%

jaja, fejre úgy néz ki azon a mű képen mint egy transzfesztita.

a másikon legalább normálisabban mutat...

2009. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
74%
undorító egy szuka! még dugásra sem kéne. 28/F
2009. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!