Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most őszíntén a fiúknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most őszíntén a fiúknak mi a véleménye az ilyen típusú lányokról?

Figyelt kérdés
Ez nem én vok, csak kíváncsi vagyok mert ez a lány egy tipikus szőke cicababa, a fiúknak tetszik? Járnátok vele, vagy csak...? [link]
2009. aug. 17. 21:26
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
96%
Most hánytam egy nagyot. Ennek minden porcikája mű. A szempilla, a szemöldök, a haja... a.....
2009. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
24%
szerintem nagyon jól néz ki, ha normális lenne járnék vele.
2009. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
48%

Nemtudjátok hol kezdődik a nő..

Jajj de jóó<333:D

2009. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
82%

biztos nem egy IQ harcos a csaj...

inkább legyen vki szerényebb...de legalább okos. Erről a csajról nem az értelem sugárzik.

Tudjátok mi jut róla az eszembe? A sugarlofe: barbie című száma!

2009. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
24%
sztem nagyon szep csaj itt irta is valaki elottem h a csajok ilyenek akarnak lenni s a pasiknak nem tetszik .. de neki biztos tobb es szebb pasiai vannak mint egy atlag csajnak ... es amiert igy nez ki lehet meg okos
2009. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim válasza:
84%

tömören: ocsmány!

bőven: semmi szép nincs benne. annyira csicsa-p***a, hogy az ember elhányja magát tőle. mazuistáknak ajánlom a képet...XD

2009. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
81%
Szexelnék egyszer-kétszer Vele, de nem járnék Vele, mert az ilyen típusú csaj az összes barátját megcsalja! 21/F
2009. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
34%

Én lány vagyok és van egy barátnőm hát szőke, kék szem hosszú lábak sőt okos is/ logikája van, jól tanul stb. de hogy is mondjam tényleg "szőke" normálisan viselkedik bár néha a fellegekben jár de ez nem számít. Első látásra mindenki szereti, másodikra utálják mert hogy biztos cicababa és a harmadik látásra már nem is veszik figyelembe mert hogy milyen lehet... Hát igen, ennyit arról hogy nem ítélünk elsőre.

Vissza térve szerintem a csaj szép, lehet hogy mindene mű és akkor? Legalább tett valamit azért hogy szép legyen.

2009. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
6%
sztem nem kell rossz véleménnyel lenni róla! ismeritek? nem hiszem én ismerek ilyen csajokat se nem csalják a pasijukat meg semmi és nem hülyék...és igen is szép csaj
2009. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
18%
jah és még vmi :D akik lejárják h igy mű meg úgy mű azok csak irigyek :D
2009. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!