Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engesztelhetném ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Párszor találkozgattam egy sráccal.De nagyon sokszor lemondtam a talit sajnos...:S

Elmondta hogy szerelmes belém,én is szeretem őt és ezt tudja is.De msnen két perc alatt összeveszünk habár eddig mindig kibékültünk.De!!

Tegnap elég közönbös voltam vele és azt irtam neki hogy nincs már miről beszélnünk.

Ma irtam neki sms-t hogy neharagudjon mert őszintén megbántam,és tényleg szeretem.MSnen is irtam neki.Mondtam hogy majd mindenképp irjon nekem.De nem ir.

Most mit tegyek? Hogyan engesztelhetném ki?(iwiw-en is kitörölte a tőlem kapott üzenetet.)


2009. aug. 17. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy Te?
2009. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kínos kérdés. Szerintem te megtettél mindent. Tudom, hogy ezt legkönnyebb mondani, de várj. Letisztázódik benne is a dolog, mindketten megnyugodtok kicsit. Én is voltam ilyen helyzetben (igaz, nekem a féléves kapcsolatomban) de vártam, és minden rendbe jött. Nem fogja kibírni, hogy ne keressen. Tapasztalat:) Az én párom igazán makacs, keményfejű, de mindig megenged, mert szeret.

Tudod, a türelem rózsát terem.

2009. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Beszéljétek meg személyesen,ne mindig csak msnen,iwiwen.találkozzatok,ha naon nem bírsz várni,ha meg nem akar akkor az előttem szólokkal értek egyet-várj!!Jobb személyesen!!!(tapasztalat)
2009. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pofazoli válasza:
Háát az én álláspontom szerint 2 mód van. 1. hagyod az egészet. 2. találkozol vele és nem mondod le a "randi"-kat és megigéred neki h most őt helyezed előtérbe és nem az egyéb dolgokat ami miatt lemondtad a közös programokat. (14/f)
2010. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!