Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy lányt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt de ő viszont nem szeret engem mit csináljak hogy ő is szeressen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ő nem szeret vagy tetszel neki? Mond el. Tudod a néma gyereknek még az anyja se érti a szavát. Szokták mondani. Legyél már talpraesett.
2009. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez van! Állj arébb!
2009. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*arrébb
2009. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy ha egy pasi szeret, de én elsőre úgy nézek rá, hogy nem jönnék vele össze, akkor 1 hét/1 év teperés után se jönnék vele össze... Nem tudom ez mennyire segít rajtad, mivel nem írtad le, hogy most milyen kapcsolatban vagy a lánnyal.


16/L

2009. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit. ha eccer nemszeret, akkor nemszeret. ne eröltesd. megez elég férfiatlan ez a kuncsorgás. légy férfi, hagyj fel ezzel, és keress mást.
2009. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy próbálkoztál e már nála vagy honnan tudod hogy nem szeret. Sőt a szeret szó még túlzás is,tetszel e neki, van e esély... ezeket mérd fel. Ha kidül hogy sajna nem vagy nála nyerő nem lehet mit tenni, próbálkozz egy másik lánynál és felejtsd el gyorsan. :)
2009. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tom hogy én írhatok ide vagy nem de nem érdekel írok.

Az van hogy tetszek neki meg minden de nem érzem hogy tényleg tetszek neki csak mondja sztem mert nem akar meg bántani vagy nem tom, mert volt olyan hogy taliztunk és az nap este ment bulizni és másnap meg az msnen az volt ki írval hogy XYXY szeretlek. Ugy hogy nem tom mi van vagy mi lesz:S by:a kérdés fel adója

2009. aug. 19. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!