Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem a múltat!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem a múltat!? összevagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Ma talalkoztam egy sraccal es mar egy honapja beszelunk. Masodjara talalkoztunk es nem tortent semmisem. Kint voltam kezilabda meccsen es tudni kell, hogy volt baratom meccse volt. Baratnom miatt mentem ki es amikor lentrol a palyarol felnezett ram kb 5 masodpercig szemeztunk. Valamit ujra megmozditott bennem. Hozzateszem en szakitottam, de megbantam. Van egy harmadik srac, aki szamomra kulsore tokeletes, de megmondta, hogy most nem akar tolem semmit sem mert alakulo kapcsolata van, de nagyon bejovok neki. Mindig lajkolgat facebookon es idegesit es megdobbanok ha ezt latom. Osszevagyok zavarodva.

2012. nov. 21. 22:01
 1/1 anonim válasza:
Szia figyelj első sorban azt kell eldöntened h kit akarsz és ha eldöntötted mi legyen beszélj azzal a szerencséssel akit választotál sok sikert :)
2012. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!