Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (biszex téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (biszex téma)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztalyomban,pontosabban a padtársam..és mindenképpen ki szeretném deríteni h biszex v nem...az igazsag az h már rég szeretnék vele egy kapcsolatot..és annak ellenére h általában megérzem ha valaki biszex,és ő is mutat rá jeleket(pl sokszor dícsérget h izmos vagyok,meg szokta fogdosni a karom meg a mellizmom,meg sokszor megoleltuk egymast,egyszer a strandon a medencében elkezdte "viccből" simogatni a terdevel a nemiszervem..stb)mégsem allhatok elé s megerdezzem h "hé te biszex vagy?"segitsetek..

2012. nov. 18. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megkérdezhetnéd, ha jóban vagytok. Hogy: bocsi, ha bunkóság, és nem is annak szánom, de te a fiúkhoz is vonzódsz?... elvégre ő ad erre utaló jeleket, nem a te képzelgésed :D
2012. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor ketten vagytok, hozz fel valami ilyen témát. ' Hallod, reggel a buszon smárolt 2 srác' és figyeld a reakcióját.:D
2012. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az, h tudom h reagal mar volt ra eset és minden arra utal,h bi..de nem merek elé allni h megkérdedzzem..amugy kosz h normalis válaszokat kaptam
2012. nov. 18. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
de hát ha ennyire utal rá... mitől félsz? :D persze, érdekes kérdés... de ha érdekel, kérdezd meg. -.-
2012. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amikor simiz,ölelget,dicséri a szépségedet akkor kérdezzrá.
2012. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok..viszonozd simizd meg te is,öleld vissza
2012. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok minden függ dolgokon: te voltál-e fiúval, (gyakorlatod van-e),akarsz-e másik fiúval is, vagy csak ő kellene, (mennyire vagy BI?), hány éves vagy, (mennyire stabil az érzésed),mit szeretnél elérni... a legegyszerűbb akkor vissza adni közeledését, amikor ő kezdeményez - szintén "játszási szinten", amiből sok minden lehet, de ott a visszaút lehetősége is, hiszen "én is csak játszottam". Drukkolok neked és számolj be az eseményekről:)
2012. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem voltam fiúval..éshat egy olyasfajta "kapcsolatot" szeretnék amugy van egy bi barátom de hozza nem vonzodom és 15 vagyok..
2012. nov. 19. 12:04
 9/10 anonim válasza:

Izgalmas történet ! :D

Miért szeretnéd hallani tőle, ha úgy is tudod? Amúgy, nem mondott butaságot az aki azt tanácsolta, hogy viszonozd :D Figyeld meg a reakcióját ! És minden féle képpen írd le mi volt!

14/F-bi"

2013. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.ha tudják a töbiek,hogy bi vagy akkor mond el neki ha nem mond hogy titok

2.amikor dicsér,simogat viszonozd azt le fog esni:)

2013. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!