Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex, meleg srácok srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, meleg srácok srácok! Nektek tetszenek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés

[link]


Kinézetre egy hasonló pasival randizom egy ideje,viszont én átlagos vagyok,izom nélkül,működhet a kapcsolat?

Ő azt mondja hogy így tetszem neki,viszont nekem önbizalomhiányom van.



2012. okt. 19. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
hát készülj fel hogy te leszel a lány a kapcsolatban
2012. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Voltunk már együtt,és én voltam az aktív fél.

Nálunk az,hogy valaki kisportolt,izmos,még nem feltétlenül azt jelenti,hogy az illető lesz a férfi.

2012. okt. 19. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, ismerek egy hasonló párt, ők mindig úgy csinálják, ahogy kedvük van, nincsenek leosztva a szerepek. (Mondjuk ennek ellenére a vékonyabb srác főz, de köztük a korkülönbség is nagy.) Én fiú lány, inkább nagy tesó - kis tesó felállásként írnám le. De inkább a korkülönbség miatt.
2012. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, fiú-lány helyett
2012. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja így tetszel neki, akkor próbáld magad így elfogadni amilyen vagy. Szerintem telejsen mindegy ki melyik nemhez vonzódik, egy kapcsolat emberekről szól és nem nemekről. Én sem vagyok remek testi adottságokkal megáldva, de a vőlegényem mégis így őröl meg értem már 9 éve. Meg kell tanulni, hogy nem a külső a lényeg, hanem az ember mögötte sokkal fontosabb.
2012. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiányod a legnagyobb veszély a kapcsolatra nézve. Ne éreztesd vele, ha irigykedsz vagy féltékeny vagy, mert ezek megmérhezik a kapcsolatot.


Egyébként nekem nem jön be, mindig is a cukibb vagy "átlagos" srácokat találtam vonzónak, az ilyesmi alapvetően egyéni ízlés kérdése.

2012. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Működhet! Ha mindketten szeretitek egymást akkor nincs akadály. Az, hogy ő az izmosabb, hát ez van. Ilyen erővel akkor csakis egyforma magasságú, ugyanolyan végzettségű és ugyanolyan korú férfiak járhatnának csak. De ez nem így működik.

Nem törvényszerű, hogy egy izmos pasinak, csakis az izmosak tetszhetnek. Azért, mert ő sportol és jó a teste, az ideálja még lehet más!

Sok sikert nektek! :)


23 meleg F.

2012. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki,de számomra csak könnyű kis kalandot jelentene egy ilyen pasi, nem tudnám úgy szeretni mint azt akivel most együtt vagyok, amúgy igen a féltékenység és az irigység a két legrosszabb dolog a világon, majdnem legyőzött engem is de nem fogom hagyni magam, mert szeretem azt akivel együtt vagyok és örökké szeretni fogom. Szóval jól néz ki a képen lévő izomkolosszus is, de nekem hosszú távra nem kellene.
2012. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Kalandra tökéletes az ilyen pasi, de egy egész életét leélni nem biztos, hogy jó lenne vele.


23 meleg F.

2012. okt. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem az idősebb férfiak jönnek be!


20/Biszex F

2012. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!