Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex, meleg srácok srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, meleg srácok srácok! Nektek tetszenek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés

[link]


Kinézetre egy hasonló pasival randizom egy ideje,viszont én átlagos vagyok,izom nélkül,működhet a kapcsolat?

Ő azt mondja hogy így tetszem neki,viszont nekem önbizalomhiányom van.



2012. okt. 19. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es: Mennyivel idősebb pasik? Miért vonzódsz hozzájuk, mit vársz el tőlük, hogyan szeretnéd? Mit szolnál egy olyan baráthoz, szeretőhöz, aki tapasztalt, megbízható, széles látókörű, jó alakú, jó szerető, jó kedélyű, fiatalos, sokszínű, türelmes és megtanít az igazi sze-ret-ke-zés-re, a test játékaira!? Igen, ez én volnék és keresek egy normális, kedves, fiatalabb, megbízható tanítványt mellém...:) Ha gondolod, írj priviben...:)
2012. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!