Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok a sexhez, sexualit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok a sexhez, sexualitáshoz kapcsolódó verseket?

Figyelt kérdés

ami a sexulatist veszi alapul,kifigurázza,vallomások amiket küldhetek névnapra,szülinapra stb


Huncut,pajzán versek,mondókák idézetek költőktöl jók lennének. köszi


2009. aug. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a sex?
2009. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor ezt az sms-t olvasni kezded, a küldője szívesen megfogná a segged. Mosolyodból ítélve tetszik az ötlet, kipróbálhatnánk egy kicsivel többet?
2009. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rövid az élet,hosszú a sír.Mindenki b*sszon amennyit bír!:D
2009. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez azzzzz.Olyanokra gondoltam,mint a 3.,4.

ilyeneket keresek??? kösziTudtok még ??

2009. aug. 18. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság egyetlen elfogadható módja, ha halálra szeretkezed magad.


Kívánlak és kellesz nekem. Ágyba akarlak húzni és ledönteni, megizzasztani, hatalmamba keríteni, hogy remegjen és égjen a tested.


A rendőrség keres valakit, aki csinos, szimpatikus, szexi, sármos és hihetetlenül jó az ágyban! Te biztonságban vagy, de hova bujjak el?!


Nem élet az életem, ha nemi életem nem Veled élhetem!!!


Szerettem volna neked valami okosat, szépet, izgatót, szexist küldeni, de nem fértem fel a kijelzőre.


Hosszú és kemény, beveszem a számba. Ide-oda mozgatom, egyre mélyebben, és gyorsabban, már folyik valami fehér a számból, mikor végre kiveszem a FOGKEFÉT!


Ha anális szexre van szükséged nyomd meg az 1-es gombot, ha franciára a 2-t, ha a normált választod a 3-t, ha az egész programod akarod hívj engem!!

2009. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jók.

a fogkefés kevésbé,mert fiú vagyok

2009. aug. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!