Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért minden szexhez kapcsolód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden szexhez kapcsolódó kérdésre az a válasz h még túl kicsi vagy hozzá?

Figyelt kérdés

Egy csomóan tesznek fel kérdések szexel kapcsolatba, és a legtöbben úgy válaszolnak rá h : te még éretlen vagy, kicsi vagy hozzá. Pedig van aki 18 éven felül is van és mégis lehurrogják. Nem akarok senkit felbosszantani, felőlem aztán lehordhattok egy senkiházi büdös pcsának is, nem érdekel. Csak nem értem miért van ez.???? Elismerem vannak tényleg nagyon alapvető kérdések is, amiket tuti kéne tudni, de azért mégse kéne mindenkit lehülyézni!

14/L


2009. jún. 20. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát valahol el kell kezdeni, ez igaz!

Én csak azt nem birom, hogy egyesek alapveto dolgokat nem tudnak, de már szexelni akarnak... Eloszor az elméletet kellene megtanulni, mondjátok meg ha nincs igazam!

Amúgy meg tényleg jobb lenne, ha nem az lenne a válasz az ilyen kérdésekre, hogy "te még kicsi vagy hozzá", mert ezzel nem tanítunk a kérdezonek semmit!

2009. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Még túl kicsi vagy hozzá 14 évesen. Majd megérted.


[Fail]


F/17

2009. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Második válaszoló, olyan bunkó vagy!
2009. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így keztem! Minden érdekelt de rá kellet jönöm a gyakorlathoz még nem vagyok elég idös! így csak elméletben gyüjtötem a tapasztalatokat! A kívánciság nem bűn!!! Egy pár év is eljön a te idöd!
2009. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igazából nem a korral van gond.Akár 20 évesen is lehet valaki éretlen és lehet hogy valaki már 14 évesen is művelt ezen a téren.
2009. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azt gondolom,sokan azért mondják ezeket,mert ha egy fiatal megkérdezz vmit az az illetőnek már tök alap dolog mert már él nemi életet...én sem értem ezeket,attól még a kérdezőnek,ez nem alap dolog,és nem lehurrogni kéne,hanem normálisan válaszolni.Persze amikor már aznap 20.ugyanolyan kérdés van és kap a kérdező néhány b.nkó választ az érthető...

Én sosem írok/írtam ilyen választ(más kategóriákban sem.),mert én alapvetően más beállítottságú vagyok ezek szerint...pl. ebben a kategóriában,inkább megkérdezem,azt amiben nem vagyok biztos,még akkor is ha másnak ez már unalmas és azt gondolja hogy ezt mindenki tudja...inkább kérdezek,minthogy csináljak egy nagy hülyeséget...

szintén 14/L:)

2009. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert talán aki kérdezi, lerí róla hogy túl kicsi hozzá.
2009. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Általában azokat hurrogják le akik ilyet írnak: "anyukám azt mondta, hogy 12 évesen még nem kéne lefeküdnöm vele, mert kicsi vagyok, de én már nagyon akarom 12L"
2009. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, igaza van a kérdezőnek, mert tényleg nagyon le tudják hurrogni egymást az emberek igazságtalanul.
2009. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

bocs, hogy a helyesírásoddal kezdem: a 'szexel' szó ige, a 'szexszel' pedig (amilyen értelemben te használtad) ragos főnév. :)

Komolyabbra fordítva: engem az bosszant, hogy alap dolgokat nem tudnak (pl. az első alkalomtól is teherbe lehet esni, ha nem védekezik az ember), de szexelni már akarnak. Szerintem pedig meg kellene tanulni néhány lényeges dolgot a szerelemmel, szexszel, védekezéssel kapcsolatban, és biztosan kevesebb olyan kérdés jönne, hogy "ha ugrálok és citrommal öblítek utána, akkor megölöm a spermákat?", vagy hogy "nem védekeztünk, mert a párom utálja az óvszert, de nem jött meg, most mit csináljak?".


Magánvéleményem az, hogy 14 évesen még korai a szex (ettől még nem tiltanám, csak ez a véleményem), én inkább arra ösztönözném ezeket a fiatalokat, hogy a saját testüket fedezzék fel, maszturbáljanak sokat és jól, aztán jó hosszas petting, és ha mindez megvan, akkor jöhet a szex. Ugyanakkor ha a 14 éves lányom azzal állítana be, hogy szeretkezni akarnának a barátjával, akkor felvilágosítanám, felkészíteném, és vennék nekik óvszert.


Az is bosszant, hogy sokan nem használják a keresőt, hanem huszadszorra is kiírják ugyanazt a kérdést. És az is, hogy tényleg vannak olyanok, akik tényleg kicsik hozzá, mert akkora butaságokat kérdeznek, mint ide Lacháza. Aki az alapokkal nincs tisztában, ne akarjon szexelni. Mert az nemcsak a gyönyörről meg a szerelemről szól, hanem a felelősségről is. Aki képes erre 14 évesen, nem állok az útjába. Más kérdés, hogy sok huszonéves is felelőtlen, erről is lehetne oldalakat írni...

28/n

2009. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!