Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért minden szexhez kapcsolód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden szexhez kapcsolódó kérdésre az a válasz h még túl kicsi vagy hozzá?

Figyelt kérdés

Egy csomóan tesznek fel kérdések szexel kapcsolatba, és a legtöbben úgy válaszolnak rá h : te még éretlen vagy, kicsi vagy hozzá. Pedig van aki 18 éven felül is van és mégis lehurrogják. Nem akarok senkit felbosszantani, felőlem aztán lehordhattok egy senkiházi büdös pcsának is, nem érdekel. Csak nem értem miért van ez.???? Elismerem vannak tényleg nagyon alapvető kérdések is, amiket tuti kéne tudni, de azért mégse kéne mindenkit lehülyézni!

14/L


2009. jún. 20. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, hogy ha alap dolgokat nem tudsz, akkor még tényleg inkább az elméleti részre kellene koncentrálni.Én amúgy nem szoktam lehurrogni senkit, elmondom a választ, és mellette kifejtem hogy szerintem is túl kicsi.(mondjuk ezzel a 18-as kérdezővel nem találkoztam)És azért van ez, mert általában úgy teszitek föl a kérdést, hogy: tizenx éves vagyok, szerintetek lefeküdjek a barátommal?..Ha lelkileg és testileg nem vagy felkészülve, akkor igenis KICSI vagy, és várj még és készülj föl rá.Amúgy meg van egy kor ami alatt nem is hiszem, hogy ezt a témát firtatni kéne, mondjuk a 14-15 sikítva, de elmegy, de mondom,ez nem egy számtól függ, hanem attól, hogy lelkieleg felkészültél-e?

22l

2009. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Meg azt nem értem, h feltesznek egy normális kérdést. A kérdező kap 20 választ, de abból 10 azt mondja h hülye vagy, menj inkább vissza az oviba, holott ők lehet h ugyanilyen kérdést tettek fel, mert hisz itt névtelenül fellehet tenni bármilyen kérdést. V feltették az ilyen jellegű kérdést csak nem 18 évesen hanem mondjuk 14 és őt is lehurrogták, és ezzel vág vissza! Nekem ez jön le ezekből. De nyugodtan mondhatjátok h nincs igazam, Nem veszekedni jöttem ide. Az egyik válaszolónak aki azt írta h kicsi vagyok, asszem a második volt, h olyanoknak írj ilyeneket még csak viccből is akiket érdekel!
2009. jún. 20. 20:44
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyébként biztosan vannak olyanok is, akik azzal szórakoznak, hogy beszólogatnak mindenkinek. Ez amiatt van, hogy teljesen anonim az oldal, nincs arcod, mondhatsz, amit akarsz.
2009. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek, még ha hülyén is hangzik. Egyébként meg az egyik válaszoló aki a helyesírással kezdte, h 10ből min. 9 embernek szinte minden mondatában van helyesírási hiba, úgyh sztem ezt inkább hagyjuk :). Most kapom a zakót: Lehet h te is feltettél már olyan kérdést ami mások szemébe alapvető dolog volt és leszóltak érte, de lehet h te is leszólsz érte másokat.

Az tényleg igaz, h ha vki megkérdezi h h néz ki a pénisz és még csak 12 éves, annak tényleg inkább ott a szép nagy család és a jó öreg biológia könyv, v ha már netezik ott a google!!!!:P

Imádlak titeket!!!! Jó éjt Magyarország!!!

EZ AZ!!!!!!!!!

2009. jún. 20. 20:52
 15/16 anonim ***** válasza:

Én voltam az, aki a helyesírással kezdtem. :) Általában nem szoktam, mert annyi hiba van egyik-másik ember írásában, hogy hosszabb lenne a lista, mint az eredeti kiírás. A szexel-szexszel szót viszont tényleg sokan eltévesztik, és ez picit vicces, amikor pontosan erről a témáról van szó. :)


Alapvető dolgok ilyenek, mint pl. mire jó a gumi, hogyan kell szedni a fogamzásgátló tablettát (ezt az orvos kellene elmondja), mi a megszakításos közösülés (NEM fogamzásgátló módszer) stb. Meg aztán ott van a google és az oldalon is van kereső.

2009. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A probléma ami miatt feltetted a kérdést a válasz ott van, hogy sok kis 13-14 éves már él szexuális életet, aztán teszik fel a hülyébbnél hülyébb kérdéseket, a magyarok meg nagyon könnyen általánosítanak és lehúzzák azt is aki tényleg csak kíváncsiságból teszi fel a kérdést, pedig eszébe se jutott még sexelni.
2009. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!