Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy hamarabb elteljen az az idő, amíg nem tudok találkozni újra vele?

Figyelt kérdés

Álmaim férfijáról van szó, akivel épp kezdődött kibontakozni valami, flörtölgettünk, sokat beszélgettünk, udvarolgatott, és erre agusztus elején elutazott szabadságra. Szeptember elsején látom ujra, de nekem nagyon lassan telik ez a hónap!

Sajna nem volt időnk beszélni az utolsó nap amikor a munkahelyen találkoztunk, így nem beszéltük meg, hogy keressük egymást, illetve eddig is nagyrészt személyesen érintkeztünk, 3 hónap alatt csak 2 e-mailt, és egy sms-t váltottunk, ezért nem merem ilyen úton keresni.

Mivel foglaljam le magam? eddig akármivel próbáltam, semmi sem használt, állandóan rá gondolok.


2009. aug. 14. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha három hónap alatt csak két emailt és egy sms-t váltottatok és ráadásul nem is keres a nyaralás alatt, holott tudja a számodat, akkor Te nem vagy az álmai nője. Egyébként olvass, nézz filmeket, csinálj egy nagytakarítást, sétálj nagyokat, találkozz barátnővel, sok mindent lehet. Ha letelik a szabi és nem keresi a társaságodat, vagy nem úgy ahogy az elején indult a történet, akkor felszedett valakit a nyaralás alatt. Szóval ha visszajön, ne nyomulj, várd amíg neki lesz hiányérzete a társaságodra.
2009. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
majdnem mindennap találkoztunk ezalatt a 3 hónap alatt, és majdnem mindig beszéltünk is, nem keveset. Ja, és azt tudom róla, hogy ő legalább olyan félénk, mint én, ezért megy nagyon döcögősen a dolog. Szóval reménykedem, hogy mégiscsak lehetek akár én is álmai nője.
2009. aug. 14. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, mint Te. Megismertem egy srácot, akivel minden jól alakul és már most totál belezúgtam. Kiment most Németországba és csak szeptemberben jön vissza. Mondjuk ő rendesen elbúcsúzott tőlem, írt is nekem már most, pedig még csak 5 napja ment el. Nekem is szörnyen hiányzik, mióta elment, csak itthon ülök, szenvedek és a képeit nézegetem. Kezdem szánalmasan érezni magam, ezért elhatároztam, hogy találkozom a barátnőimmel, elmegyünk valamerre, olvasgatok, sétálgatok és majd csak eltelik ez az idő. Bár nekem szeptemberben a suli is kezdődik, tehát még arra is kéne készülnöm valamit előre..Semmiképpen se ülj otthon a számítógép előtt, menj el valamerre bulizni, kirándulni vagy csak úgy simán sétálgatni:)

16/L

2009. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább hanyagold ezt az úriembert, és keressél olyan fiatalembert, aki gyakrabban keresi a társaságod. Hidd el, egy férfi még ha félénk is, akkor is próbálkozik. Becsüld magad annyira, hogy többet vársz egy férfitől. Az a véleményem, hogy ha három hónap alatt nem alakult ki semmi komolyabb, csak néha beszélgettetek, az nagyon karcsú. Ráadásul egy hónapra ment el nyaralni? Ez is sántít.


De hogy a kérdésedre válaszoljak (amennyiben mindenképp meg akarod várni): nézd meg, hogy milyen fesztiválok vannak, rengeteg van mindenfelé, biztos vannak barátnőid, akik elmennek veled. Járj futni, sportolni, úszni, könyvtárba, tanfolyamra, tanulj idegen nyelvet. Annyi ötlet van, hogy csuda. Ne a pasi legyen az egyetlen élményforrás! Sikert sikert!

2009. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Külföldre ment, ott tölti az éves szabadságát, imád utazni, az egyik haverjával ment, megteheti, felső vezető beosztásban dolgozik.
2009. aug. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!