Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik, és ő is nagyon közvetlen velem, és kedves is bár néha csipkelődik, de mindig bocsánatot kér, ha túl erősre sikerül. Nagyon sokat mesél magáról, a barátairól, a családjáról. Meg is lep sokszor mit el nem mesél:)

A kedvenc számait mutogatja, közben mélyen a szemembe néz, majd néha elkapja a tekintetét, néha meg én kapom el.

A kedvenc könyveit, el akarja velem olvastatni, a kedvenc filmjeit meg akarja velem nézetni. Szóval törődik velem:) és szórakoztat is, folyton nevetett.

Ám van egy kis bökkenő, szóval néha tesz olyan megjegyzéseket amikben kicsit az van benne, hogy "tudom ám, hogy tetszem neked" természetesen nem ezt mondja, de ez a mögöttes tartalom.

A másik pedig, hogy egyszer beszélgettünk csajozásról, és mondta, hogy ő nem lenne olyan beszari, mint az egyik fiúbarátom, ő ha úgy adódik, akkor lép. De nálam nem lép konkrétat...Sőt romantikus irányba semmit.

Igaz én is adtam olykor vegyes jeleket.

Ez mi? Ilyenkor mi van? Kellek neki, vagy nem?


2012. nov. 8. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretném megnézetni a filmeket a párommal, de őt nem érdekli, mert más az érdeklődése. Marad az egyedül filmezés!

Sok minden fog még történni veled!

2012. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy kamuzott és nem mer lépni vagy csak barátként érdekled.
2012. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de mire célzol? :D Amúgy az érdeklődésünk nagyon is fedi egymást, és tetszik amiket ajáln:)
2012. nov. 8. 21:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Második: Tulajdonkppen pont az a kérdés, hogy szerintetek melyik?
2012. nov. 8. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha közelebbről megnézük amit tudunk azt szűrhetjük le h a helyes válasz megtippelésére annyi esélyünk sincs mint neked, mivel nem ismerjük egyikőtöket sem. Szóval teljesen fölösleges volt feltenni a kérdést.
2012. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!