Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mondta nekem egy pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondta nekem egy pasi. Mit gondoljak erről, valamennyire azért tetszem neki, vagy csak ha nincs más akkor azért tudna velem is lenni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Helyes , fiatal csaj vagy. A férfiak kilencven százaléka simán tudna veled lenni..
2012. nov. 3. 16:03
 1/4 ASOT ***** válasza:

nem tetszel neki.

szerintem elég egyértelmű, csak ezek szerint neked nem volt az.

2012. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DiMalto ***** válasza:
ő a 10%-ban van :)
2012. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy kis lelkesítő szöveg, hogy neki bár nem kellesz, de egy másik pasinak majd biztosan.
2012. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt mondja: Helyes , fiatal csaj vagy. A férfiak kilencven százaléka simán tudna veled lenni..


Ezt gondolja: Nem tetszel,keress olyat akinek igen!

2012. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!