Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengeteg srác néz, és mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg srác néz, és mosolyog rám, meg flörtölnek velem, de sosem szólít le senki sem. Miért?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem egyértelmű jeleket adok... mindig visszamosolygok, benne vagyok a szemezésekben, stb.

Srácok, miért van ez?

Csajok, titeket már szólítottak le fiúk? Hogy (milyen szituációban), és milyen dumával?:D

16/L


2009. aug. 11. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nah én is pont így jártam méghozzá ma délután. Tetszett egy srác, odamentem, kérdeztem tőle valamit csak úgy kamuból, akkor még tök kedves volt, együtt utaztunk, aztán leszállás előtt vagyis mikor leszálltunk, még odamentem hozzá, hogy megköszönjem a segítséget(egy két poént is mondtam) és erre teljesen közönyösen válaszolt aztán semmi...jah ehhez hozzátartozik hogy egy hónapja már nézett a srác sokat, én azt hittem csak félénk..amúgy nem mentem volna oda..ki érti ezt?!
2009. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én meg 3 éven keresztül flörtöltem azzal a sráccal, akit leszólítottam.:D Én is azt hittem, hogy csak félénk... mert minden jel arra utalt, hogy tetszek neki. A buszmegállóban, meg a buszon mindig mellém állt, ha volt ülőhely, akkor elém vagy mögém ült mindig, a busz ajtójánál pedig mindig úgy intézte, hogy pont előtte szálljak fel(hogy előre engedhessen). A suli ajtaján is előre engedett mindig (persze ez lehet udvariasság is), és a suli folyosóján is mindig engem nézett, mikor kinn voltam. A haverjai pedig mikor megláttak, akkor mindig szóltak neki, hogy nézzen ide(rám), egyszer hallottam is, hogy "XY, ott a szerelmed"-ezt mondta az egyik haverja neki, mikor meglátott engem. Volt olyan is, hogy a buszon egyszerre nyúltunk "véletlenül" a jelzőgombhoz, és egymáshoz ért a kezünk. A buszon pedig mindig nézett...mikor meglátott, akkor hatalmasra nyíltak a szemei. Volt olyan is (bár nem mindig), hogy rám mosolygott. Sokszor kaptam rajta, hogy zavarban van tőlem. Ezek után mondja valaki, hogy nem jövök be neki.:S Ő megtette... Azóta már kihevertem, de hónapokig nem volt kedvem suliba járni, hogy ne lássam.:"(

Ezek után nem fogok elsőként lépni egy srácnál, bármennyire is egyértelműek a jelek.:D Sajnos a fiúk se nagyon akarnak lépkedni.:/ Csak néznek, mosolyognak, szemeznek, flörtölnek, de nem lépnek.:S

2009. aug. 11. 23:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Félénkek. Sokak szerint hamarosan a lányok fognak majd mindig kezdeményezni mert a fiúk egyszerűen nem lépnek.
2009. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Biztos jól nézel ki abból amit leírtál ez jön le, viszont lehet ,hogy túl jól és a fiúk úgy vannak vele de jól néz ki , biztos nem jönne el velem randira.
2009. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hoyg a korodbeli fiúk miért nem, ők valószínűleg tényleg félénkek, de általánosabb indokok is vannak. Az utcán ismerkedésnek olyan kicsi a megtérülési aránya, hogy nem éri meg egyszerűen a kellemetlenségeket. Megnézem a lányokat, de kevés az, aki ugyanarra gondolna mint én, és kicsi az esély hogy pont ahhoz szóljak hozzá. Ha meg nem jött be, akkor utána kényelmetlen beszélgetni vagy csak nézni.
2009. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!