Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengeteg srác néz, és mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg srác néz, és mosolyog rám, meg flörtölnek velem, de sosem szólít le senki sem. Miért?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem egyértelmű jeleket adok... mindig visszamosolygok, benne vagyok a szemezésekben, stb.

Srácok, miért van ez?

Csajok, titeket már szólítottak le fiúk? Hogy (milyen szituációban), és milyen dumával?:D

16/L


2009. aug. 11. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Félénkek.
2009. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg félénkek, csak magamra kell néznem, én is ilyen vagyok. Félek hogy milyen szar lesz ha visszautasít vagy valami, vagy mi van ha nem is rám mosolygott hanem vki másra csak én úgy láttam...


16/F

2009. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
mert a te korosztályodbeli fiúk még gyerekek és félnek. nah most pontozzatok le fiúkák:D
2009. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha én már szemezek egy lánnyal, és olyan a helyzet, akkor oda is megyek minden további nélkül. :)
2009. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Engem a buszon elkezdett bámulni egy srác. Őszintén megvallva nagyon tetszett nekem is..és ilyen rejtélyesen visszapillantottam rá:D Aztán..odaült mellém és elkezdett kérdezgetni, hogy meddig megyek, stb. Én meg annyira szörnyen zavarba voltam..és eltévesztettem, hogy meddig megyek:D És aztán már nem akartam neki mondani, hogy nyelvbotlás volt, viszont mikor megállt a busz, leszálltam, mintha csak úgy leszállnék egy kicsit levegőzni. Aztán ő is leszállt és elkezdett nyomulni,én pedig mondtam, hogy most mennem kell. Annyira kínos volt:D
2009. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
22:38 vagyok annyit hozzá teszek, hogy 17F
2009. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ma 22:38 17/F, kár hogy nem minden srác van ezzel így.:( És remélem találkozunk majd egyszer.:D
2009. aug. 11. 22:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
22:38-as. Te fiú vagy és fiú nyomult rád??
2009. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Jah bocsi, van több 22:38-as is. Bocsi!!! :)

Kérdezőnek: Szerintem félénkek kicit. Ha látod az egyértelmű jeleket, miért nem mész oda te?:)

2009. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert én is félénk vagyok.:D Egyszer volt olyan, hogy teljesen egyértelmű jeleket kaptam, és én léptem... aztán jól beégtem, szépen lerázott.:(
2009. aug. 11. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!