Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha a 13-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha a 13-14 évesek itt teszik fel azokat a kérdéseket amiket amúgy félnek szüleiktől v. barátaiktól megkérdezni?

Figyelt kérdés
a szexshopba is bemennek 18év alatt és még ki is szolgálják őket, akkor most pont itt a névtelenség árnyékában ne kérdeznék meg amit szeretnének?
2009. aug. 11. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23:28 vagyok. És nem is értem azokat a lányokat meg fiúkat,akik attól tartják menőnek magukat,h nah ők most lefeküdtek valakivel ilyen idősen,vagy 10csajjal/pasival smároltak egy buliban...Csak az a baj,h mostanában mindneki ezt csinálja,és aki meg megpróbál normális maradni,azt meg kinézik a társaságból és még ő érzi magát rosszul...
2009. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem gond az csak értelmetlen ne legyen

pl én 14 vagyok tisztában vagyok mindennel asszem ez a baj h asszem szval amit nemtudok azt itt teszem fel inkább mert sztm ciki ezt a kérdést anuymnak feltenni lehet azért mert még szűz vagyok..

deh oylan hülye kérdéseket már h mi van ha terhes vagyok

terhes lehetek tőlle?

stb ilyesmik

ezek sztm baromságok vagy nemigazak mert figyejj ha terhesnek néznék ki és nem vagyok benne biztos de ha csak egy picit is aggódom miatta biztos nem itt kérdezek utánna hanem anyumnak szolok ha a fejem szedi is le sztm a korombeliek mind érdeklődőek és új nekik a változás ennyi lehet ezt normál móddal is tenni

2009. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

NEm baj sőt jó, de amikor ezt olvasom hogy "benyeltem a spermát, akkor most terhes vagyok?" attól felmegy a pumpa....


Kislány ha ennyire hülye vagy minek szexelsz? És minek nyeled le, ha azt gondolod, hogy terhes lehetsz tőle?

Abszolút hülyék a tinik szex terén, de tényleg aztr hiszi hogy olyan hű de jó dolog, és nem tudnak arról, hgoy milyen veszélyes...


De a legjobb amikor a tinilány megengedi hogy guminélkül szeretkezzenek emrt a barátja megígéri hogy vigyázni fog...nevetséges!

2009. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!